„Odmienić los” – Odcinek 129: Lola wyciąga pomocną dłoń do Pabla i Móniki

W 129. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Regina pragnie dowiedzieć się, który z jej synów spłodził dziecko Molly. Emisja 27 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Ojciec Cayetano zobowiązuje się do złożenia wizyty nowym właścicielom domku na Wzgórzu. Komisarz Romero mówi Marcelowi, żeby zapomniał o Loli, bo ona już nigdy nie wróci. Lola spotyka na cmentarzu Pabla i Mónikę i pragnie się im odwdzięczyć za okazaną jej pomoc. Regina pragnie dowiedzieć się, który z jej synów spłodził dziecko Molly. Marcelo wybiera się na cmentarz, żeby porozmawiać z Pablem o Loli. Lorenza cieszy się na wiadomość od Luisa, że jej syn nie planuje opuszczać Horneros. Juana donosi Marcelowi, że Nacho umawia się z kochanką w barze i zaniedbuje Nicolasę oraz swoją córkę.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.