„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 121: Drugi raz przed ołtarzem

W 121. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy i Juan Miguel zostają świadkami na ślubie Becky i Israela. Emisja 8 maja 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Marichuy mówi Leopardowi, że Becky i Israel planują się pobrać. Wyjawia przy tym, że ona i Juan Miguel będą świadkami na ich ślubie. Mężczyzna początkowo sprzeciwia się udziałowi Marichuy. Szybko zmienia zdanie, jednak stawia warunek – zabierze go ze sobą jako osobę towarzyszącą. Juan Miguel dzieli się z ojcem Anselmem swoimi podejrzeniami, że Blanca wciąż kocha Leoparda, co rodzi jego nadzieję na odzyskanie Marichuy. Estefanía dowiaduje się, że Marichuy i Juan Miguel będą świadkować na ślubie. Postanawia położyć temu kres, wdrażając w życie swój plan pozbycia się rywalki.

Amador pragnie, żeby syn nosił jego imię i zapowiada Beatriz, że nigdy nie pozwoli jej ułożyć sobie życia na nowo. Juan Miguel zwierza się Eduardowi, ze swoich przemyśleń. Wierzy, że Blanca odzyska miłość Leoparda, a wtedy on będzie mógł zawalczyć o Marichuy. Onelia postanawia odegrać się na Blance. Marichuy i Leopardo są zdumieni przemianą Blanki, która zjawia się na ślubie w towarzystwie Juana Miguela. Amador prosi Beatriz o rękę, jednak spotyka go domowa. Po powrocie do domu Marichuy jest przybita. Candelaria pyta ją, czy płacze z zazdrości o Leoparda czy o Juana Miguela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.