„Moja nadzieja” – Odcinek 177: Nowy dom

W 177. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás otrzymują w prezencie nowy dom. Emisja 27 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza jest zła na Tomása za incydent na placu. Nie słucha jego wyjaśnień i wyżywa się na nim. Dopiero po rozmowie z ojcem, który pomaga jej nabrać dystansu do sytuacji, zmienia swoje nastawienie do męża. Postanawia go odnaleźć. Tomás tymczasem spotyka się z Osquim i Marcosem, którzy przekazują mu dobrą nowinę – w dzielnicy budowany jest dom dla niego i jego rodziny. Tomás dzieli się nowiną z Esperanzą, która przyjmuje ją z wielką radością.

Gilda otrzymuje list od Gata, w którym ten zawiadamia, że musi pozostać na statku jeszcze przez następne trzy miesiące. Eva także dostaje list z informacją, że bogata ciotka zapisała jej spadek wart miliony. Przekazuje wiadomość Máximowi i razem zaczynają świętować. Siostra Genoveva proponuje Nieves przeniesienie do klasztoru, w którym przebywa Diana, lecz ona woli pozostać w Sancie Rosie, przygotować się solidnie do egzaminu i zostać zakonnicą.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.