„Moja nadzieja” – Odcinek 176: Incydent

W 176. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás zostawia córki pod opieką nieodpowiedzialnego brata. Emisja 26 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza i Tomás nie mogą zasnąć, gdyż córki dają im do wiwatu. Następnego dnia ma miejsce zakończenie roku szkolnego Loli i Pedra. Esperanza niechętnie zostawia córki, lecz obiecała być obecna podczas ceremonii i przychodzi na nią pomimo zmęczenia.

Na kilka minut przed ceremonią w klasztorze zbierają się uczniowie i zmotywowani przez Pedra i Lolę świętują zakończenie roku na własną rękę, dokonując przy tym niewielkiej demolki. Siostry Concepción i Genoveva dowiadują się o ich wybryku i postanawiają odwołać oficjalną uroczystość.

Tomás zabiera córki na plac. Zostawia je na chwilę pod opiekę brata, by samemu udać się do apteki. Máximo postępuje nierozważnie i oddala się od wózka z dziewczynkami, a ten znika. Na szczęście przypadkowy mężczyzna zwraca uwagę na porzucony wózek. Pojawia się Esperanza i – bardzo zła – zabiera córki ze sobą.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.