Esperanza i Tomás wracają z córeczkami do domu. Esperanza jest nieco przewrażliwiona po porodzie i nie pozwala nikomu dotykać jej dzieci. Tomás stara się na wszystkie sposoby ulżyć żonie, lecz każda kolejna próba kończy się tak samo źle. Pomaga dopiero rozmowa w cztery oczy.

Zakonnice biorą udział w konkursie dla chórów. Lola występuje razem z nimi. Ponieważ tańczą nieskoordynowanie ich występ zostaje źle oceniony przez jury. Máximo spotyka się ze swoim adwokatem, Picardem. Eva zaczyna podejrzewać, że mąż coś przed nią ukrywa i postanawia go śledzić. Gdy dociera na plac, gdzie Máximo spotyka się z nieznaną jej kobietą i dzieckiem, postanawia się wtrącić i zażądać od męża wyjaśnień. Okazuje się, że Máximo musi się zrehabilitować za kradzież samochodu.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.