„Moja nadzieja” – Odcinek 170: Ostra impreza

W 170. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás wychodzi na imprezę z Gatem i Máximem i upija się. Emisja 18 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Tomás organizuje przyjęcie pożegnalne dla Gata i Máxima przed ich podróżą. Esperanza sprzeciwia się temu pomysłowi z obawy przed tym, że panowie zechcą pójść na imprezę. Próbuje zatrzymać męża w domu, wykorzystując do tego ciążę, ale on i tak robi swoje. Fede także organizuje przyjęcie niespodziankę dla Domingi, podczas której oznajmia, że poleci z nią do Hiszpanii.

Pedro sprzecza się z Jorge z powodu wyjazdu do Salty. Chłopak nie chce wyjeżdżać, ale nie chce też, by ojciec opuszczał Buenos Aires. Clara staje po jego stronie, albowiem pragnie wspierać córkę oraz być obecna podczas narodzin wnucząt. Jorge postanawia wyjechać sam i często wracać.

Máximo otrzymuje telefon od adwokata z informacją o wygranym procesie z firmą, która została zobligowana do zapłaty wysokiej sumy pieniędzy. W tych okolicznościach postanawia wycofać się z zamiaru opuszczenia Buenos Aires z Gatem i oświadcza się Evie. Ta zgadza się zostać jego żoną. Zakonnice organizują przyjęcie pożegnalne dla Beatriz i Diany, które także wybywają do Hiszpanii. Gato wsiada na statek, gdzie poznaje córkę właściciela firmy. Gilda robi się zazdrosna. Esperanza i Tomás godzą się po tym, jak on wrócił pijany po ostatniej imprezie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.