„Moja nadzieja” – Odcinek 169: Sposób na nudę

W 169. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza jest znudzona. Tomás próbuje spędzać z nią więcej czasu. Emisja 17 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza jest znudzona. Tomás nie wie, czym ją zająć, by nie narażać jej na nadmierny wysiłek. Salvador proponuje Esperanzie, żeby zaśpiewała w konkursie chórów. Ona prosi go o czas na podjęcie decyzji. Marcos i Tomás zajmują się sprawami dzielnicy. Marcos okazuje wdzięczność Tomásowi za zaangażowanie jego i Esperanzy.

Gato zdobywa doskonałą pracę, która wiąże się z trzymiesięcznym wyjazdem. Gilda nie jest zadowolona z tego faktu, lecz zgadza się zaczekać na ukochanego. Eva wystawia Máxima na kolejną próbę, lecz on po raz kolejny ją zawodzi. Między Jorge i Pedrem dochodzi do sprzeczki. Clara wtrąca się do niej, przez co wdaje się w konflikt z mężem.

Dominga żegna się z przyjaciółmi przed podróżą z matką do Hiszpaii. Tomás organizuje swój czas tak, by poświęcić więcej uwagi Esperanzie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.