„Moja nadzieja” – Odcinek 164: Kolejne śluby

W 164. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Gilda wychodzi za mąż. Eva nie potrafi wybaczyć Máximowi. Emisja 9 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Gato i Gilda pobierają się. Noc poślubną spędzają w pokoju hotelowym opłaconym kartą kredytową Máxima. Gdy właściciel karty dowiaduje się o ich wybryku, udaje się w hotelu, by zmyć im za to głowy. Odbywa rozmowę z Gildą, która motywuje go do odzyskania Evy. Po jego odejściu nowożeńcy oddają się namiętnościom…

Esperanza i Tomás oznajmiają rodzinie, że spodziewają się bliźniaków. Clara i Jorge korzystają z okazji, by ogłosić, że planują wziąć ślub. Dominga także ma coś do ogłoszenia – jej matka zostanie zwolniona z aresztu i chce ją zabrać do Hiszanii.

Eva gniewa się na Máxima za to, co jej zrobił. Dodatkowo złości ją wiadomość o tym, że Esperanza spodziewa się bliźniaków. Máximo przychodzi do niej, żeby z nią porozmawiać, lecz ona nie chce mu przebaczyć.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.