„Moja nadzieja” – Odcinek 163: Zaskakujący wynik

W 163. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Máximo odwołuje ślub z Evą. Wynik badania EKG zaskakuje Esperanzę. Emisja 7 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Eva i Máximo szykują się do ślubu. Máximo jest bardzo zdenerwowany i wzywa na pomoc Tomása. Ten, razem z Gatem, odwożą go do szpitala. Na miejscu spotykają Esperanzę, która przychodzi umówić się na pierwsze badanie EKG dziecka.

Eva złości się, gdy okazuje się, że kościół jest w trakcie remontu i nie może się w nim pobrać. Postanawia nie odkładać planów ślubnych i czym prędzej wyjść za mąż. Máximo zmienia zdanie i nie chce brać ślubu. Gilda i Gato otrzymują niewdzięczne zadanie przekazania wiadomości Evie. Ona źle ją przyjmuje. Gato wykorzystuje fakt, że zakonnice udekorowały kościół pod ceremonię ślubną i proponuje Gildzie, żeby się pobrali. Ta z radością przystaje na pomysł.

Esperanza i Tomás zostają w szpitalu, by razem wejść na badanie EKG dziecka. Są zdumieni, gdy lekarz informuje ich, że zostaną rodzicami bliźniaków.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.