„Moja nadzieja” – Odcinek 162: Obwieszczenie Clary

W 162. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Clara organizuje rodzinną kolację, by obwieścić podjętą decyzję. Emisja 6 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza i Tomás cieszą się na myśl, że zostaną rodzicami. Postanawiają zaczekać, aż upłyną trzy miesiące, by podzielić się nowiną z bliskimi. Jednakże Esperanza postępuje nieroztropnie i podczas wizyty w klasztorze gubi test ciążowy. Clara znajduje go pod łóżkiem Loli i mylnie podejrzewa dziewczynę o to, że zaszła w ciążę. Lola wypiera się zarzutów. Esperanza przerywa ich kłótnie, by wyjaśnić nieporozumienie. Tym samym zdradza, że spodziewa się dziecka Tomása. Wiadomość szybko roznosi się dalej za sprawą Diany i Nieves, które nie potrafią utrzymać języka za zębami.

Clara organizuje kolację w domu Jorge, by obwieścić podjętą decyzję. Postanowiła bowiem nie wracać do klasztoru, ani jako zakonnica, ani jako osoba świecka, albowiem uważa, że otrzymała od losu drugą szansę na bycie z rodziną. Máximo i Gato szukają pojednania z Gildą i Evą, ale one ich ignorują. Później Eva wraca do Máxima, by zaproponować mu małżeństwo. On się zgadza. Esperanza udaje, że ma zachciankę, żeby przekonać się, jak zareaguje Tomás.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.