„Moja nadzieja” – Odcinek 160: Decyzja Leticii

W 160. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Leticia powierza Domingę pod opiekę Clary i Jorge. Emisja 4 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Dominga ucieka z Fede. Oboje spędzają noc poza domem. Leticia próbuje wydobyć od Loli i Pedra informacje na temat miejsca przebywania dziewczyny, jednak oni nie chcą jej pomóc.

Esperanza i Tomás dowiadują się o zaginięciu Domingi i włączają się do poszukiwań. Lola i Pedro łamią się i zdradzają im jej kryjówkę. Tomás kieruje się pod wskazany adres, by odbyć rozmowę z dziewczyną. Przekonuje ją do powrotu oraz namawia na rozmowę z Leticią. Leticia nie rezygnuje z zamiaru opuszczenia Buenos Aires, lecz zgadza się powierzyć Domingę pod opiekę Clary i Jorge.

Esperanza dostaje mdłości. Tomás martwi się o jej zdrowie. Pojawiają się przypuszczenia, że była nowicjuszka jest w ciąży.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.pl



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.