„Najpiękniejsza brzydula” – Odcinek 9: Zbliżenie

W 9. odcinku telenoweli „Najpiękniejsza brzydula”: Alicia i Omar całują się. Emisja 1 października 2023 o godz. 16.30 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Alicia nie radzi sobie z wykonaniem specjalnego zadania, które przydzielił jej Fernando i prosi o pomoc Omara. Wieczorem spotykają się u niej w mieszkaniu. Lety opowiada matce, że druga asystentka, która na dodatek stała się jej wrogiem, może stracić pracę, jeśli nie przygotuje na czas pewnego projektu. Później prosi brata, by pomógł jej w przygotowaniu planu pracy, o którzy rzekomo została poproszona. Omar i Alicia się całują.

Marcia obiecuje Fernandowi, że nie będzie musiał rezygnować z kawalerskich uciech. Fernando gani Omara i Alicię za spóźnienie. Docina przyjacielowi, że czuć od niego tę samą woń co do Alicii. W drodze do firmy Lety gubi teczkę i płytę z planem pracy. Na szczęście dzieci Loli znajdują zgubioną płytę. Fernando rozlicza Alicię z powierzonego jej zadania.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/najpiekniejsza-brzydulaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.