„La fan” - Odcinek 6: Udawany romans | novela.pl

„La fan” – Odcinek 6: Udawany romans

novela.pl 15 kwietnia 2019 0

W 6. odcinku telenoweli „La fan”: Lucas wyjawia prasie, że jest zakochany w Vale. Emisja 15 kwietnia 2019 o godz. 20.00 w AXN White

„La fan” – Odcinek 6: Udawany romans

Gabriel wypytuje o ojca Tomása. Vale wmawia mu, że nic o nim nie wie. Lucas wyrzuca Salmę ze swojego domu po kolejnej kłótni. Felicitas narzuca się Diegowi w windzie. Rodrigo prosi Salmę, żeby była lepszą matką, ponieważ jej potrzebuje. Lucas mówi Vale, że pocałował ją tylko dlatego, żeby uratować ich przed zbirami. Ona wybucha śmiechem i udaje, że wiedziała o tym, choć naprawdę jest jej bardzo przykro. Miriam i Jessica chcą wiedzieć, czy Miguel jest gejem. On jednak nie udziela im jasnej odpowiedzi. Lucas wyjawia prasie, że jest zakochany. W trakcie meczu piłki nożnej przedstawia Vale jako swoją wielką miłość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

Komentarze »


X