Vale proponuje Lucasowi, żeby utrzymywali łączący ich romans w sekrecie. On tymczasem usiłuje przekonać ją, żeby zapomniała o incydencie z Salmą i skupiła się na sobie, zwłaszcza że stała się lubianą osobą. Z Diegiem jest źle. Benicio próbuje sprowadzić do niego lekarza. Jessica angażuje się do pomocy. Chce zabrać rannego do szpitala, jednak zazdrosna Adriana nie pozwala jej na to.

Salma przychodzi do Lucasa, żeby prosić go o przebaczenie. Vale przerywa im dokładnie wtedy, gdy Salma skrada pocałunek Lucasowi. Salma przyznaje się, że wcale nie zamierzała odebrać sobie życia. Tomás mówi Vale, że nie przepada za Lucasem. Vale i Lucas przychodzą razem na przyjęcie urodzinowe Carlosa. Lucas nie wie, jak przedstawić Vale w towarzystwie. Ostatecznie nazywa ją swoją dziewczyną. Adriana dowiaduje się, że Diego został pobity z jej winy. Lucas odwozi Vale do domu. W samochodzie namiętnie ją całuje oraz wyznaje, że jest dla niego kimś wyjątkowym.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.