„Królowa serc” – Odcinek 89

Babcia Víctora zaczyna opadać z sił. Przeczuwając zbliżającą się śmierć, prosi wnuka, żeby odszukał zakonnicę o imieniu Piedad. Na ciele

Babcia Víctora zaczyna opadać z sił. Przeczuwając zbliżającą się śmierć, prosi wnuka, żeby odszukał zakonnicę o imieniu Piedad. Na ciele zabitego agenta zostaje znaleziony odcisk diamentu. Jackie podejrzewa, że ktoś jeszcze posługuje się zabójczą bransoletką. Tym kimś jest Estefanía.

Nicolás powstrzymuje zamaskowanego zabójcę przed wykonaniem zlecenia. Po wszystkim uprzedza Reinę, że jej życie jest w wielkim niebezpieczeństwie, a wszystko z winy Víctora de Rosasa. Isidro wychodzi na wolność. Mężczyzna natychmiast biegnie do Connie, lecz ta wita go druzgocącą informacją: wyszła za mąż za Cristiana. Víctor proponuje Estefaníi, żeby zostali wspólnikami. Pilar wstrzykuje truciznę babci Víctora. Patricio zwraca się z pretensjami do Estefaníi o zabicie jego agenta.

Jackie zostaje napadnięta przez Lópeza w tym samym miejscu, w którym zginął agent. Nicolás wyzywa Víctora na pojedynek z zamiarem odebrania mu życia. Żeby go skusić stawia na szali nagrodę w postaci cennego diamentu. Reina mówi Claricie, że spodziewa się dziecka. Smith oskarża Patricio o zdradę agencji.

Emisja 22 kwietnia o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.