„Sekret” – Odcinek 173

Pepa zostaje oskarżona przez mieszkańców Puente Viejo o zabicie Matilde. Raimundo wyjaśnia wszystkim, że odkrył zwłoki kobiety razem z akuszerką

Pepa zostaje oskarżona przez mieszkańców Puente Viejo o zabicie Matilde. Raimundo wyjaśnia wszystkim, że odkrył zwłoki kobiety razem z akuszerką i jednocześnie oczyszcza ją z niechlubnych podejrzeń. Autopsja wykazuje, że śmierć Matilde spowodowało przedawkowanie halucynogennych grzybów. Pepa nie ma wątpliwości, kto ponosi za to winę. Nie słucha sprzeciwu Flory i pewną stopą zmierza do Casony, gotowa stawić czoła Francisce. Zarzuca jej, że zabiegała o usługi Matilde, żeby się jej pozbyć, a gdy plan nie zadziałał, postanowiła skutecznie zamknąć kobiecie usta.

Olmo wyznaje Águedzie, że zakochał się bezpamiętnie w Soledad. Kobieta zakazuje mu widywać się z dziewczyną, gdyż nie ma do niej zaufania. Olmo słucha się jej i odwołuje randkę. Szybko zaczyna tego żałować i zmienia zdanie. Sebastián ma problemy ze znalezieniem argumentów, które ukontentują Franciscę. Na szczęście, może liczyć na wsparcie Tristana. Emilia zwraca się do brata z prośbą o udzielenie pożyczki. Jest przy tym bardzo tajemnicza i nie chce mu zdradzić, na co je wyda.

Francisca pragnie, żeby Hipólito zastąpił ojca na stanowisku burmistrza, ale on uważa, że jest zbyt honorowy na piastowanie tak skorumpowanego urzędu. Juan dalej siedzi zamknięty w czterech ścianach domu, a jego relacje z bratem i resztą rodziny są coraz bardziej napięte. Alfonso znajduje świadka, który widział Severiano w towarzystwie innej kobiety. Zamierza ściągnąć go do Puente Viejo, żeby otworzył Emilii oczy.

Emisja 22 kwietnia o godz. 9:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.