Marina przeprasza ukochanego, ale dla dobra matki decyduje się na wyjazd. Damián zapewnia, że pojedzie za nią. Beatriz uświadamia sobie, że młodzi naprawdę kochają się i przeprasza ich za swoje zachowanie. Kobieta wyznaje w końcu, że osobą, która ją zaatakowała była Mayuya. Damián postanawia rozmówić się z przyjaciółką Esthercity.

Muñeca przyznaje się Mercedes, że wie, gdzie jest jej córka. Beatriz zawiadamia Mercedes o wyjeździe. Kobieta prosi, żeby poczekała jeszcze moment. Oznajmia, że odnalazła córkę i ma zamiar powierzyć jej prowadzenie firmy. Matka Mariny zgadza się dać czas kobiecie. Hernán idzie do Mariny. Na miejscu wdaje się w konflikt z Damiánem.

Fabré spotyka się z Mayuyą. Informuje ją, że jeśli jeszcze raz zbliży się do Mariny lub jej matki, całe miasteczko dowie się, że jest kochanką Fulgencia. Tymczasem burmistrz zakazuje Nereo podnosić rękę na kobiety, bo za pobite nikt nie chce płacić. Robles przyjeżdża do domu Nereo. Damián obiecuje Marinie, że Mayuya nie będzie już jej niepokoić.

Emisja 23 października o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.