Cristóbal wyznaje Raquel, że jest zakochany w Miarianie i chce z nią zamieszkać. Raquel próbuje przetłumaczyć synowi, że daje się zwodzić kobiecie, której jedynym celem jest odzyskanie jego brata, Eduardo. Leónidas jest zastraszany przez Raquel, której nie podoba się, iż rozpowiada innym, że jest zabójczynią.

Cristóbal zwraca się z pretensjami do Mariany o to, że go okłamała. Raquel dowiaduje się, że Eduardo i Victoria znowu się pokłócili. Victoria zamierza powiedzieć Raquel, że ona i Adriano są parą. Melania mówi Raquel, że osobą, która wręczyła Leónidasowi fałszywe zdjęcie rodziny Guerrero była Socorro. Mariana próbuje wykorzystać rozstanie Eduardo i Victorii, aby zbliżyć się do ojca swojej córki.

Cristóbal prosi Catalinę o przebaczenie oraz namawia, żeby kontynuowali przygotowania do ślubu. Jorge wyznaje Karinie, że chce zostać księdzem. Fernanda prosi Blancę, żeby pomogła jej zdobyć informacje o marce sejfu rodziny Altamira. Eduardo przyłapuje Blancę jak spisuje dane z sejfu.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 23 października o godz. 7:15 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lissete Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.


2 KOMENTARZE

  1. Niewinna Intryga ,świetna telenowela , o niebo lepsza od Burzy, nie wiem jak mogli przełożyć godzinę nadawania . Jestem oburzona , jak wiele innych osób!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.