„Burza” – Odcinek 31

Hernán odpiera zarzuty Fulgencia i ostrzega go, żeby nie ważył się więcej podnieść na niego ręki. Wspólnik obiecuje, że znajdzie

Hernán odpiera zarzuty Fulgencia i ostrzega go, żeby nie ważył się więcej podnieść na niego ręki. Wspólnik obiecuje, że znajdzie winnego śmierci córki, a następnie zabije go. Mayuya nastawia mieszkańców miasteczka przeciw Marinie. Ksiądz apeluje do wiernych, by nie zwracali uwagi na plotki i modlili się o powrót Esthercity i Damiána. Nagle w oddali wszyscy zauważają rannego Fabré. Marina biegnie i rzuca się w ramiona ukochanego.

Mercedes kłóci się z Mayuyą. Na koniec nazywa ją ignorantką i intrygantką. Przyjaciółka Esthercity rewanżuje się policzkiem. Fulgencio złości się, że Damián żyje. Miał nadzieję, że ich problemy dobiegły końca. Hernán obiecuje mu, że zajmie się rywalem i dołoży wszelkich starań, żeby odnaleźć Esthercitę. Lekarz informuje Marinę, że stan Damiána jest ciężki i mężczyzna może nie przeżyć. Fulgencio słyszy, jak Mercedes mówi, że ktoś “nafaszerował” jacht materiałami wybuchowymi. Fulgencio podejrzewa Hernána. Tymczasem wspólnik zauważa dziwną reakcję Fulgencio na widok Mercedes. Pyta go, skąd zna kobietę. Wściekły Hernán każe Valdivii i Larze pozbyć się Fabré jeszcze tej samej nocy.

Mayuya cieszy się ze śmierci przyjaciółki i planuje, jak przejąć jej życie. Fulgencio wspomina, jak Michel Fabré odebrał mu miłość jedynej kobiety, którą kochał – Mercedes. Hernán zabiera Marinę na kawę, Lara ogłusza Eusebię, Valdivia zabiera maskę tlenową Damiánowi i usiłuje udusić go poduszką.

Emisja 13 października o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.