„Burza” – Odcinek 109

Lázaro jest w szoku, słysząc wyznanie Fulgencia. Hernán kpi ze wspólnika i nazywa go złym ojcem. José zawiadamia Damiána, że

Lázaro jest w szoku, słysząc wyznanie Fulgencia. Hernán kpi ze wspólnika i nazywa go złym ojcem. José zawiadamia Damiána, że sąd przyznał mu wyłączną opiekę nad Michelem. Delfina oskarża męża o zdradę. Fulgencio opowiada jej, jak uratował życie Lázara i wyznaje, że chłopak jest jego synem. Zraniona kobieta uderza męża i wyrzuca go z domu.

Lázaro ma żal do Jazmín, że milczała, znając prawdę. Zarzuca jej interesowność. Obydwoje zarzucają sobie zdradę. Damián otrzymuje wynik testu na ojcostwo. Ten jest pozytywny. Marina każe mu odejść i być szczęśliwym z żoną i dziećmi. Damián jest w szoku. Esthercita zapewnia go, że skorzystał z okazji, by wskoczyć jej do łóżka, kiedy go zaprosiła. Hernán wykorzystuje sytuację. Marina zgadza się za niego wyjść. Podkreśla, że ceni go, ale nie kocha.

Delfina zawiadamia córkę, że ma brata. Córka ma jedynie nadzieję, że Lázaro nie będzie domagał się części spadku. Syn żąda wyjaśnień od Rosario. Marina mówi Damiánowi, że przyjęła oświadczyny Hernána.

Emisja 11 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.