„Rzeka kłamstw” – Odcinek 15

Félix namawia siostrę, żeby wróciła do Ninho. Paloma czuje się zagubiona. Vega żąda od Césara i Pilar, by znaleźli jej

Félix namawia siostrę, żeby wróciła do Ninho. Paloma czuje się zagubiona. Vega żąda od Césara i Pilar, by znaleźli jej męża. Márcia gani Valdirene za to, że nie poszła do łóżka z Vitorem Belfortem. Ordália mówi Bruno, że niepokoi się o jego związek z Palomą. Do tego źle przyjmuje wiadomość o tym, że Paloma i Paulinha świetnie się dogadują. Atílio zostaje okradziony przez ulicznych włóczęgów.

César burzy spokój rodzinnego śniadania, atakując syna. Félix prosi matkę, żeby stanęła po jego stronie. Maciel zawiadamia Félixa, że nie udało mu się odnaleźć zaginionego pacjenta. Michel naciska na Patrícię, żeby przyznała, że jest w nim zakochana. Atílio poznaje Márcię przy budce z hot dogami. Ona zaprowadza go do swojego domu. Ordália zabiera Luciano na rozmowę z Marildą w sprawie pracy w szpitalu.

Atílio traci przytomność. Bruno szuka Palomy w szpitalu, ale nie może jej znaleźć. Ninho całuje Palomę, lecz jej wcale się to nie podoba. Na dodatek, złości ją, że Ninho w ogóle nie przejmuje się ich córką. Amadeu i Pilar przekonują Bernanrdę do wyjścia z domu. Luciano zdobywa pracę w szpitalu. Bruno pomaga Luciano w opłaceniu czesnego za studia.

Dostępny od piątku 6 lutego w Player.pl / Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.