„Królowa serc” – Odcinek 40

Smith jest pewna, że złodziejem czerwonego diamentu jest osoba przebrana za czarnego jastrzębia. Domyśla się także, że złodziej nie działał

Smith jest pewna, że złodziejem czerwonego diamentu jest osoba przebrana za czarnego jastrzębia. Domyśla się także, że złodziej nie działał sam. Susana wyznaje Juanjo, że przed wieloma laty została zgwałcona. Nicolás postanawia dowiedzieć się, kto ukrywa się za maską czarnego jastrzębia.

Delfina i Octavio wdają się w romans. Reina postanawia uciec razem z córką. Octavio dowiaduje się, że Estefanía uniknęła śmierci. Víctor niszczy wszystkie dowody kradzieży czerwonego diamentu, w tym także maskę czarnego jastrzębia. Mimo to, Nicolás demaskuje go i zawiadamia Smith. Lázaro grozi Víctorowi, że powie prawdę na temat śmierci Damiana. Víctor wyznaje Reinie, że dopuścił się morderstwa, a zwłoki ukrył w ich ogrodzie.

Greta próbuje wyciągnąć z Lázaro prawdę o zabójcy Damiana. Nicolás przegląda nagrania wideo Víctora ze wszystkimi kobietami, które zaciągnął do łóżka. Estefanía okłamuje Nicolasa. Reina prosi księdza, żeby pomógł jej uciec od męża.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 11 lutego o godz. 13:30 w TV Puls.

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Gabriel Coronel, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercComments

  1. Czemu nie ma napisane o tym, że np: Fernando bardzo dobrze zna przeszłość Smith i że ją podrywał itp. Żal jak zwykle opis dotyczy prawie tylko głównej pary!

    1. Publikujemy tłumaczenia opisów opracowanych przez Telemundo. Dystrybutor sam wybiera co ważniejsze wydarzenia.

      1. Aha, rozumiem :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.