„Burza” – Odcinek 105

Ernesto zgadza się dać Hernánowi szansę na udowodnienie, że nie jest jego wrogiem. Zleca mu porwanie dziecka Esthercity. Mercedes zauważa,

Ernesto zgadza się dać Hernánowi szansę na udowodnienie, że nie jest jego wrogiem. Zleca mu porwanie dziecka Esthercity. Mercedes zauważa, że przyjaciel Mariny jest bardzo cwany i przebiegły. Hernán zapewnia ją, że naprawdę potrzebował kapitału i jak tylko wyjdzie z dołka finansowego, zwróci jej przetwórnię. Kobieta woli nie robić sobie nadziei.

Ernesto wyznaje Nereo, że jego pojawienie się wywołało szok u Fulgencia i Hernána. Ma zamiar kontynuować swój plan zemsty, a póki co chce mieć ich blisko przy sobie i cieszyć się ich zaufaniem. Mercedes ubolewa po stracie przetwórni. Claudio wspiera kobietę. Abigail nadal osacza Lázara. Całuje go na siłę. Nakrywa ich Jazmín. Nie może uwierzyć, że to jej przyjaciółka sypia z jej mężem. Abigail przyznaje, że nie miała pojęcia, że jest żonaty. Esthercita mówi Hernánowi, że Damián dowiedział się o podawaniu przez nią lekarstw synkowi i zapewnił ją, że odbierze jej prawa do dziecka. Wspólnik uspokaja ją, że tak się stanie. Nie może póki, co nic jej powiedzieć, ale wydarzyło się coś niespodziewanego.

Marina i Damián snują plany o wspólnej przyszłości. Zrozpaczona Jazmín szuka pocieszenia u Mariny. Przyjaciółka radzi jej, by dała mężowi szansę na wytłumaczenie. Hernán triumfalnie oświadcza Damiánowi, że teraz on jest właścicielem przetwórni i “Burza” należy do niego. Fabré pokazuje mu kontrakt, w którym jest klauzula, że w przypadku, gdy Mercedes traci firmę, barka wraca do rąk Damiána. Úrsula na polecenie kochanka wykrada dziecko. Hernán oddaje synka Ernestowi. Mąż zauważa brak dziecka. Pyta Esthercity, gdzie jest Michel.

Emisja 5 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.