„Rzeka kłamstw” – Odcinek 11

Félix jest zły, że Atílio odkrył jego plany i wyładowuje swój gniew na Edith. Wpada na pomysł zaproszenia Atílio i

Félix jest zły, że Atílio odkrył jego plany i wyładowuje swój gniew na Edith. Wpada na pomysł zaproszenia Atílio i Veji na kolację na cześć Nicole i prosi matkę, żeby mu w tym pomogła. Gigi bierze część pieniędzy od Atílio na naprawdę rurociągów. Félix opowiada Macielowi swój kolejny plan spowodowania wypadku, w którym ucierpi Atílio.

Rodzina i przyjaciele przychodzą na przyjęcie dla Nicole urządzane w domu Césara i Pilar. Gigi dokucza Vedze. Paloma przedstawia rodzinie Bruna. Patrícia opuszcza Michela, tłumacząc się zmyślonym spotkaniem. Joana wyznaje Perséfone, że nigdy nie się nie zakochała i wciąż jest dziewicą. Maciel postępuje zgodnie z intsrukcjami Félixa i doprowadza do wypadku Atílio.

Alejandra wraca do Brasílii. Ninho prosi ją, żeby pozdrowiła Palomą. Félix jest niezadowolony, gdy odkrywa, że Atílio nie zginął. Mężczyzna trafia prosto na stół operacyjny. Paulinha wspomina śmierć matki. Veja myśli, że wypadek Atílio nie był przypadkowy.

Dostępny od poniedziałku 2 lutego w Player.pl / Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.