„Królowa serc” – Odcinek 36

Smith nie chce, żeby Nicolás dowiedział się, że jest jego matką, zwłaszcza od kogoś innego. Víctor domyśla się, że Damián

Smith nie chce, żeby Nicolás dowiedział się, że jest jego matką, zwłaszcza od kogoś innego. Víctor domyśla się, że Damián zmusił Susanę do wyjawienia mu imienia prawdziwej matki Grety. Lázaro odkrywa, że Miriam i Damiana coś ze sobą łączy. Greta jest przybita po odejściu Lázaro.

Reina otrzymuje kolejną wiadomość od mordercy, który czyha na jej życie – zabójca przestanie jej gnębić, dopóki sama nie odbierze sobie życia. Damián obmyśla nowy plan rozdzielnia Grety i Lázaro. Tymczasem Juanjo podsuwa Lázaro kilka pomysłów na odzyskanie Grety. Octavio grozi Smith, że zabije Balboę, jeśli nie powie mu, kim jest i gdzie przebywa jego syn. Víctor wybiera się do szpitala z zamiarem zabicia Damiana przy pomocy trucizny. Nicolás po raz pierwszy nazywa Smith matką.

Octavio wyznaje Reinie, że wręczył jej w prezencie dwa czerwone diamenty na dowód swojej miłości do niej. Przed zabiciem Damiana Víctor przyznaje się do zabicia trzynastu gości obecnych na przyjęciu, z którego pochodziło nagranie, jakim szantażowano jego córkę Camilę. Lázaro zostaje oskarżony o zabicie Damiana. Nicolás wyznaje Octavio, że jest jego synem.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 5 lutego o godz. 13:30 w TV Puls.

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Gabriel Coronel, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.