Dwie protagonistki “Nadie más en el mundo”

Adriana Louvier i Maite Perroni wskazywane są na odtwórczynie głównych ról nowej telenoweli Giselle González pt. “Nadie más en el mundo”.

Sezonowość telenowel Televisy pozostaje mrzonką. Nawet popularna “La candidata”, dopieszczona ośmioma nagrodami TVyNovelas, nie doczeka się kontynuacji. W tej sytuacji jej producentka Giselle González powróciła do wcześniej zawetowanego projektu telenoweli o roboczym tytule “Nadie más en el mundo”, opartej na oryginalnym scenariuszu i z dwiema protagonistkami. Spekuluje się, że wykreują je Maite Perroni (“Kotka”) oraz Adriana Louvier (“Yo no creo en los hombres”). Na drugim planie mogliby pojawić się m.in. Osvaldo Benavides (“Za głosem serca”), Flavio Medina (“Nieposkromiona miłość”) czy Irene Azuela (film “Miss Bala”). W studio Televisy trwają już pierwsze przymiarki do obsadzenia ról. Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na czerwiec.Comments

  1. Super wiadomość i oby Gisselle w roli protek obsadziła Maite Perroni i Adriana Louvier, ja Maite widziałbym jednak nie z Flaviem a Ivanem Sanchezem a Adrianę Louvier z Osvaldem Bienviadesem. A wy kogo byście obstawili w nowej telenowli Gissele?

    1. Podobno Maite nie zagra. Zrezygnowała i w na jej miejsce Giselle szuka następczyni, typuje się Grettel Valdez

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.