Historia trzech braci rywalizujących o miłość tej samej kobiety. Isabel Montalbán bierze ślub z Luisem i wprowadza się do posiadłości męża, gdzie poznaje jego braci, Sergia i Daniela. Obaj mężczyźni zakochują się w swojej szwagierce i choć próbują się z tym kryć, z każdym dniem przychodzi im to coraz trudniej…

Wyprodukowana przez Salvadora Mejíę („Triumf miłości”, „Burza”) meksykańska telenowela „En tierras salvajes”, oparta na pomyśle Ramóna Camposa i Gemy R. Neiry, twórców „Gran Hotelu”. W rolach głównych Claudia Álvarez („Po prostu María”), Cristián de la Fuente („Nieposkromiona miłość”), Horacio Pancheri („Droga do szczęścia”) i Diego Olivera („Triumf miłości”).

[tabs tab1=”En tierras salvajes – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


15 KOMENTARZE

  1. pomysł niezły ale nie wiem czy to dobry pomysł aby amantów grali 50 latkowie a głowna bohaterka mogła by być ich córką hahahah

  2. Zapowiada się bardzo ciekawie a trailer przypadł mi do gustu ale najbardziej czekam na wątek Uriela i Alejandry. A mnie zastanawia co będzie na Nowej tv po „Aviendzie Brasil” która kończy się 23.czerwca i czy po TVA Tv4 zrobi przerwę i na nową telenowelę poczekamy do września czy raczej w lipcu będzie premiera ja liczę na Tv4 na telenowele Televisy z 2014 r np. „La Sombrę lub Vino El Amor” z 2016r.

  3. Według mnie, to będzie kolejny hit Televisy; dodatkowy atut – ma mieć trochę ponad 70 odc., więc z pewnością nie będzie nudna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.