Wśród przyjaciół

Nicolás Cabré, Gonzalo Heredia, Nicolás Vázquez, Calu Rivero, Agustina Cherri, Emilia Attías – szóstka aktorów, a także szóstka przyjaciół, jeśli

Nicolás Cabré, Gonzalo Heredia, Nicolás Vázquez, Calu Rivero, Agustina Cherri, Emilia Attías – szóstka aktorów, a także szóstka przyjaciół, jeśli nie prywatnie, to na pewno w fikcji. Telewizja El trece wypuściła już pierwszy spot nowej telenoweli pt. “Mis amigos de siempre” (materiał wideo poniżej). To opowieść o szóstce przyjaciół, którzy po dziesięciu latach rozłąki, spotykają się ponownie, zmotywowani przez pasję do futbolu i klub, do jakiego kiedyś przynależeli.

Simón (Nicolás Cabré), Julián (Gonzalo Heredia) i Manuel (Nicolás Vázquez) poznali się, gdy mieli po 8 lat. We troje spędzali każdą wolną chwilę w osiedlowym klubie sportowym, grając w piłkę nożną. Dorosłe życie rozdzieliło ich drogi. Jednak jeden telefon może ich na nowo ze sobą połączyć. Zmuszona przez problemy finansowe klubu, jego alma mater, Inés (Soledad Silveyra), matka Juliana, postanawia stworzyć drużynę, która weźmie udział w zawodach. Nagrodą jest wysoka suma pieniędzy. By tego dokonać, musi ożywić ekipę, która kiedyś poprowadziła klub do zwycięstwa.

Oprócz wymienionych powyżej, w telenoweli pojawią się także Claribel Medina, Osvaldo Laport, Federico Amador, Victorio D’Alessandro, Felipe Colombo, Benjamín Rojas i Manuela Pal. Zdjęcia do telenoweli ruszyły 15 października. Produkcja zagości w ramówce El trece jeszcze pod koniec roku, okupując pasmo po “Solamente vos”.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Obejrze ;) Dla Soledad Silveyry i Osvaldo Laporta :D

  2. Na pewno będę oglądać. Tyle znajomych twarzy! Już nie mogę się doczekać!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.