Mimí Lazo Wcieli się w Marilyn Monroe!

Nie ma najmniejszego znaczenia, czy jest to Norma Jean Baker, nazwisko, które zostało wpisane w jej akt urodzenia, czy Norma

Nie ma najmniejszego znaczenia, czy jest to Norma Jean Baker, nazwisko, które zostało wpisane w jej akt urodzenia, czy Norma Jean Mortenson, nazwisko pod jakim była oficjalnie zarejestrowana. Zawsze będzie kojarzona jako wielka Marilyn Monroe, kobieta, która próbowała być kimś więcej, niż sex symbolem, jednak w tym symbolu odnalazła nie tylko sposób na bycie w centrum uwagi, ale także bycie marzeniem być może całej ówczesnej ludzkości.

Zagrała główne role w takich kasowych hitach jak „Mężczyźni wolą blondynki”, „Pół żartem, pół serio”, „Niagara”, „Rzeka bez powrotu”, czy jej ostatni film „Skłóceni z życiem”. „Jak na ironię losu jej tragedią było, że cierpiała na bezsenność i stąd wynikało jej uzależnienie od barbituranów, które być może doprowadziły ją do śmierci.

Wszystkie te fakty, włączając ciągłe wątpliwości, czy powodem jej przedwczesnej śmierci było samobójstwo, czy morderstwo, podjął scenarzysta Yanko Duran w radionoweli produkowanej i reżyserowanej przez Alberto Cimino.

W produkcji swoich głosów użyczą takie gwiazdy, jak znana aktorka telewizyjna, teatralna, filmowa i radiowa Mimí Lazo, która w tej historii wcieli się w Marilyn Monroe, czy Luis Fernández, Aura Rivas, Emma Rabbe, Amílcar Rivero, Gabriel Fernández, Adrian Delgado i Carlos Cruz, który użyczy swojego głosu wielkiemu Franco Sinatrze. Yanko Duran w swoim przedstawieniu przedstawi trudne dzieciństwo i młodość aktorki, jej dorosłe życie w ciągłych depresjach i lękach, jej ciągłe poszukiwanie pewnej miłości, podczas gdy wzbudzała pożądanie, jej niewłaściwe związki i bolesną samotność.

Radionoweli można posłuchać na www.magicagm.com.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.