fot. Venevision

Odc. 25/101: Pedro przekonuje Camilę, żeby towarzyszyła mu w podróży do Tijuany, gdzie chce odwiedzić grób siostry Luciany, która była jego matką adopcyjną. Ibarra ma nadzieję, że podróż pomoże im wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i, co więcej, wrócą z niej jako narzeczeni. Na wieść o planach Pedro Lucrecia wpada w szał. Woli widzieć ukochanego w trumnie jak u boku Camili. Kobieta przecina kable z płynem hamulcowym w samochodzie, którym mają jechać zakochani. Renato prosi Elvirę o rękę. Kobieta zgadza się, pod warunkiem, że kochanek poprosi José Armando o jego zgodę. Doris i Antonio kłócą się o rozwód. Córki stają po stronie matki. Antonio rozmawia z Valentínem. Prosi go, żeby pomógł mu wynająć płatnego zabójcę, który zajmie się Doris.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 25-28 eltalisman 26 e1403005836115
fot. Venevision

Odc. 26: Antonio zleca Valentínowi zabicie Doris, ale mężczyzna odmawia. Elvira i Renato organizują przyjęcie z okazji swoich zaręczyn. Camila odmawia udziału w przyjęciu ze względu na wyjazd z Pedro do Tijuany. Matka każe jej wybierać między sobą a ukochanym. Ibarra przekonuje Camilę, żeby jednak poszła na przyjęcie Elviry. Uświadamia jej, że w przyszłości może żałować swojej decyzji. Lucrecia chce przekonać wszystkich, że próbowała popełnić samobójstwo. Patricia powstrzymuje ją. Renato zleca zorganizowanie kolacji Tracy. Kobieta nie chce dłużej pracować dla niego. Kobieta prosi Panchito, żeby pomógł jej przy imprezie, a co ważniejsze, przy zbieraniu informacji na temat Renato. Gregorio odkrywa, że jego złe samopoczucie nie ma nic wspólnego z lekami, które bierze. Podejrzewa, że ktoś go podtruwa. Ostrzega Antonio, że jeśli odkryje, że ma coś z tym wspólnego, pośle go za kratki. Antonio zleca Valentínowi, żeby zdobył wyniki badań ojca, zanim te trafią w ręce lekarza. José Armando oznajmia Florencii, że nie mogą się dłużej spotykać, bo wyjeżdża z Fresno. Zrozpaczona dziewczyna wraca do domu. Doris próbuje się do niej zbliżyć, ale córka nie ma zaufania do matki.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 25-28 eltalisman 27 e1403005854636
fot. Venevision

Odc. 27: Camila i Pedro spędzają dzień w miasteczku. Robią zakupy, bawią się. Wieczorem jadą na przyjęcie zaręczynowe Elviry. Lucrecia jest zła, że Pedro nie przejął się jej próbą samobójczą i nawet nie pofatygował się jej odwiedzić. W domu Rity szykuje się przyjęcie zaręczynowe Elviry i Renato. José Armando zawiadamia matkę o przyjściu Camili i Pedro. Kobieta ma za złe córce, że przyprowadziła ze sobą Ibarrę. Nagle pojawia się narzeczony. Camila i Pedro mają wrażenie, że znają mężczyznę. Florencia wyznaje siostrze, że José Armando miał narzeczoną. Siostra radzi jej, żeby nie poddawała się bez walki. Syn mówi Elvirze, że nie chce dłużej pogrywać z siostrami. Kocha Fabiolę i to z nią chce być, ale obawia się, że zostanie rozpoznany przez jej rodzinę. Matka każe mu kontynuować grę. Dziewczyny rozmawiają o matce. Myślą, czy nie dać jej szansy. Ich rozmowę słyszy Antonio, który ostrzega je, że matka manipuluje nimi. Pedro rozpoznaje w Renato podrywacza, który próbował flirtować z Camila, kiedy mieszkała w hotelu. Mężczyzna jest w kropce. Nie wie, jak odeprzeć zarzuty. Antonio uprzedza ojca, że ma zamiar zarządzać połową „El Alcatraz”. Dodaje, że dostał zgodę od siostry na występowanie w jej imieniu. Negrete próbuje rozmawiać z córką, ale ona jest uparta i nie ma zamiaru zmieniać zdania. Gregorio składa Lucrecii propozycję: poparcie w zamian za pomoc w zdobyciu Pedro.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 25-28 eltalisman 28 e1403005868880
fot. Venevision

Odc. 28: Lucrecia odrzuca ofertę ojca. Zamierza trzymać z bratem. W tej sytuacji Gregorio spotyka się z Brigette i prosi o kontakt do Lucasa. Pedro postanawia poczekać z ujawnieniem informacji o Renato do czasu rozmowy Camili z Tracy. Kobieta wyznaje córce Elviry, że Renato ma złe intencje wobec jej matki. Camila próbuje rozmawiać z matką, ale ta nie wierzy jej. Zapowiada, że jest gotowa poślubić Renato nawet, gdyby nie miał grosza przy duszy. Córka upiera się jednak, żeby Elvira sprawdziła go. Antonio próbuje wyciągnąć od Alberty informacje na temat swojej żony. Nie udaje mu się. Kiedy Doris wraca do domu, mąż bierze ją w ogień pytań. Żona wykrzykuje mu, że nie jest prawdziwym mężczyzną jak Pedro i nigdy nie zdobędzie Camili. Wściekły Antonio uderza Doris, a następnie zmusza ją do seksu. Fabiola i Florencia są zaniepokojone kłótnią rodziców. Proszą Lucrecię, żeby ich rozdzieliła. Siostra spotyka się Antonio. Oferuje mu zgodę na zarządzanie jej częścią majątku w zamian za pomoc w rozdzieleniu Camili i Pedro. Panchito zakłada, że Tracy będzie służyła ojcu.

Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18:55 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


8 KOMENTARZE

  1. Dokładnie, Antonio to jedyna postać, która mnie tutaj interesuje… W El Talisman można dostrzec spory progres Aarona Diaza. Gra tu dużo lepiej niż we wcześniejszej Teresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.