Grupa TVN nabyła prawa do brazylijskiej telenoweli “Amor à vida”. Sprzedana do ok. 10 krajów produkcja, to dynamiczna, pełna zwrotów akcji i skrytych tajemnic historia o miłości, żądzy i zemście.

Telenowela opowiada losy Palomy (Paolla Oliveira), która przed laty straciła swoje dziecko. Nie wie, że za jej nieszczęściem stoi jej własny brat, Félix (Mateus Solano). Mija 12 lat, Paloma jest pediatrą w rodzinnym szpitalu. Pewnego dnia w jej gabinecie pojawia się Bruno (Malvino Salvador) ze swoją córką (Klara Castanho). Paloma zbliża się do Paulinhi nie wiedząc, że to jej utracone dziecko. Z biegiem czasu jej relacja z Brunem staje się coraz bliższa, aż w końcu młodzi zakochują się w sobie. 

Gdy prawda o pokrewieństwie Palomy i Paulinhi wychodzi na jaw, młoda kobieta pragnie odzyskać swoją córkę i robi wszystko, aby zdobyć do niej prawa rodzicielskie. W tej walce będzie musiała zmierzyć się ze swoją wielką miłością, Brunem, który oskarża ukochaną o porzucenie Paulinhi.

“Dzięki sukcesowi “W niewoli przeszłości”, Globo zdobywa uznanie na różnych terytoriach. Wierzymy, że ten sukces pozwoli nam wejść na nowe rynki i udowodnić potencjał brazylijskich telenowel” – wyznaje Corrêa Netto. „Amor à Vida ma zadatki, żeby zadowolić publiczność w każdym kraju”.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

26 KOMENTARZE

  1. Super, że zakupili Brazylijską telkę bo wszędzie tylko meksykańskie a ostatnio jeszcze (niestety) coraz więcej Polskich gniotów, a tu miłe zaskoczenie !! Brazylijskie mają świetny klimat i są moim zdaniem bardziej realistyczne od latynoskich.

    • Gdyby tak jeszcze TV6 albo Polsat Romans powtórzył któryś z tych tytułów: Z głową w chmurach,Po prostu miłość,Serca na rozdrożu,Lalola,Sekret Laury albo Dziedziczna nienawiść to byłoby super.
      A z nowości to oczekuję:Collar de esmeraldas(szanse nikłe bo produkcja z 2006 roku-Carina Zampini i Osvaldo Laport a oprócz tego Lydia Lamaison i Norberto Diaz),Solamente vos,Farsantes i Guapas.

  2. Nie ma się co zastanawiać czy oglądać na pewno będzie na itvn.Mnie nie interesują telki brazyliskie więc mi wszystko jedno,chcę telemundo ale sobie mogę pomarzyć szkoda.La patrona świetna telka fajnie jakby na polski była przetłumaczona i wiele innych np Santa diabla,Mi corazon insiste,Corazon valiente.

  3. Mam cichą nadzieję że może TVN,TVN7 albo TVN Style wyemituje tą telenowelę.Dużym plusem tej teli będzie Susana Vieira która fenomenalnie grała czarny charakter w “Po prostu miłość” którą swego czasu Polsat emitował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.