“Amor à Vida” zakupione przez Grupę TVN

Grupa TVN nabyła prawa do brazylijskiej telenoweli “Amor à vida”. Sprzedana do ok. 10 krajów produkcja, to dynamiczna, pełna zwrotów

Grupa TVN nabyła prawa do brazylijskiej telenoweli “Amor à vida”. Sprzedana do ok. 10 krajów produkcja, to dynamiczna, pełna zwrotów akcji i skrytych tajemnic historia o miłości, żądzy i zemście.

Telenowela opowiada losy Palomy (Paolla Oliveira), która przed laty straciła swoje dziecko. Nie wie, że za jej nieszczęściem stoi jej własny brat, Félix (Mateus Solano). Mija 12 lat, Paloma jest pediatrą w rodzinnym szpitalu. Pewnego dnia w jej gabinecie pojawia się Bruno (Malvino Salvador) ze swoją córką (Klara Castanho). Paloma zbliża się do Paulinhi nie wiedząc, że to jej utracone dziecko. Z biegiem czasu jej relacja z Brunem staje się coraz bliższa, aż w końcu młodzi zakochują się w sobie. 

Gdy prawda o pokrewieństwie Palomy i Paulinhi wychodzi na jaw, młoda kobieta pragnie odzyskać swoją córkę i robi wszystko, aby zdobyć do niej prawa rodzicielskie. W tej walce będzie musiała zmierzyć się ze swoją wielką miłością, Brunem, który oskarża ukochaną o porzucenie Paulinhi.

“Dzięki sukcesowi “W niewoli przeszłości”, Globo zdobywa uznanie na różnych terytoriach. Wierzymy, że ten sukces pozwoli nam wejść na nowe rynki i udowodnić potencjał brazylijskich telenowel” – wyznaje Corrêa Netto. „Amor à Vida ma zadatki, żeby zadowolić publiczność w każdym kraju”.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[vimeo id=”85154292″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]
[/tabs]


Comments

 1. Super, że zakupili Brazylijską telkę bo wszędzie tylko meksykańskie a ostatnio jeszcze (niestety) coraz więcej Polskich gniotów, a tu miłe zaskoczenie !! Brazylijskie mają świetny klimat i są moim zdaniem bardziej realistyczne od latynoskich.

  1. Gdyby tak jeszcze TV6 albo Polsat Romans powtórzył któryś z tych tytułów: Z głową w chmurach,Po prostu miłość,Serca na rozdrożu,Lalola,Sekret Laury albo Dziedziczna nienawiść to byłoby super.
   A z nowości to oczekuję:Collar de esmeraldas(szanse nikłe bo produkcja z 2006 roku-Carina Zampini i Osvaldo Laport a oprócz tego Lydia Lamaison i Norberto Diaz),Solamente vos,Farsantes i Guapas.

 2. napewno puszcza na itvn

 3. A ja bym wolała coś Argentyńskiego, bo zazwyczaj same meksykańskie lecą.

 4. Nie ma się co zastanawiać czy oglądać na pewno będzie na itvn.Mnie nie interesują telki brazyliskie więc mi wszystko jedno,chcę telemundo ale sobie mogę pomarzyć szkoda.La patrona świetna telka fajnie jakby na polski była przetłumaczona i wiele innych np Santa diabla,Mi corazon insiste,Corazon valiente.

 5. Mam cichą nadzieję że może TVN,TVN7 albo TVN Style wyemituje tą telenowelę.Dużym plusem tej teli będzie Susana Vieira która fenomenalnie grała czarny charakter w “Po prostu miłość” którą swego czasu Polsat emitował.

  1. Ja też. Oglądałem te telenowelę w oryginale i naprawdę jest fajna.

  2. Na pewno za jakiś czas znajdzie się na player.pl

 6. szkoda że Globo… wolałabym coś lepszego np Telemundo, Telefe, Televisa, Azteca albo TVN Chile

  1. Każda byle nie Globo?? Na całym świecie właśnie Globo jest uważane za najlepszą wytwórnie telenowel, nie dziwi mnie że TVN celuje właśnie w ich telenowele. Tylko szkoda, że telenowele zazwyczaj trafiają tylko na iTVN a nie na TVN7 :(

 7. fajnie by było jakby była emitowana u nas w Polsce na tvn lub tvn7 może to by był ich powrót do emisji telenowel

  1. Mam nadzieję, że TVN nie będzie kpił sobie z fanów telenowel. :/ Dwa lata temu na TVN7 emitowano Teresę około godziny 15:00. Później zmieniono godzinę emisji na 7:00. :/ Po emisji Teresy TVN7 na swoim fejsbuku wielokrotnie pisał o tym, że zrezygnował z emisji telenowel. Tłumaczył się tym, że mają słabą oglądalność! Ta słaba oglądalność wcale mnie nie dziwi! Godziny emisji były niefortunnie dobrane! Poza tym wiele osób dopiero w połowie telenoweli zorientowało się, że jest ona emitowana w Polsce! :/ Telenowela była świetna. Gdyby 2 lata temu emitowano ją na TV4, sytuacja byłaby zupełnie odmienna!

   1. Teresa musiała mieć niską oglądalność jak na godzinę 15! Przecież oni nie oczekują milionowych wyników o tej godzinie. Wiedzą co robią.

    1. Najwyraźniej oczekiwali wysokiej oglądalności tej telenoweli, skoro stwierdzili, że tej oglądalności zbyt wysokiej nie ma i rezygnują z emisji jakichkolwiek telenowel… ;|

     1. Komu mieliby to robić na złość? Zrozum, że oni mają swoje wymogi. Jeśli telenowela ich nie spełnia to spada na inną godzinę. Teresa musiała mieć niską oglądalność aż tak, ze zaniżała im wyniki o tej godzinie.

 8. AAAAAAA! Ta telenowela jest genialna!! Oby tylko trafiła na polskie stacje a nie tylko na iTVN! Może nawet na playera byle tylko legalnie można ją było obejrzeć. Najlepsza telenowela z Globo! Oglądałam Avenidę, jednak AaV jest lepsze :)

 9. Może to początek powrotu do telek! Oby, bo ile można puszczać te bzudry typu “Szpital” itp.

  1. Też bym chciała aczkolwiek wątpię,widocznie te bzdury typu Ukryta prawda i Szpital mają oglądalność.

 10. Lubię telenowele Televisy, ale wciąż mam nadzieję na La Patronę, a ostatnio nawet na telenowelę Reina de Corazones. :) Co do brazylijskich, to jakoś nie jestem przekonana.

  1. Po prawej masz link do odcinków “La Patrony” z angielskimi napisami.
   Nie zaglądałaś tam?

   1. Wiem, że są odcinki, ale wolałabym polskiego lektora.

    1. Co komu po angielskich napisach jakby polskie były to fajnie:-)

 11. Chodzi o tvn czy itvn?

 12. To na pewno chodzi o TVN czy może o iTVN?

  1. Prawa zakupiła grupa TVNu, ale mogą wyemitować na innym swoim programie.

 13. wolałabym coś nowego z televisy lub telemudno np.La Mujer Del Vendaval lub Relaciones Peligrosas , a nie to .CHOĆ MOŻE BYĆ FAJNE!
  choć nie jestem przekonana .PS CHYBA NIGDY SIĘ NIE DOCZEKAM Relaciones Peligrosas W POLSCE , A TO TAKA DOBRA TELKA :-( :-(

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.