Ostatnio w mediach znowu było głośno o powrocie piosenkarki do telenowel i prowadzonych przez nią rozmowach z producentami Robertem Gómez Fernandez i Pedro Torresem. Teraz okazuje się, że Thalía jednak nie wróci do telewizji, bo nie dostała tego, kogo chciała… Williama Levy’ego!

William Levy odmówił Televisie udziału w kolejnej telenoweli z powodu innych zobowiązań, w tym występie w amerykańskim tanecznym show „Dancing with the stars”. Thalía już nie pierwszy raz udowadnia, że nie potrafi pohamować się przed myślą o Williamie. Przypomijmy o incydencie sprzed roku, gdy podczas prowadzonej na żywo audycji radiowej onieśmielała Kubańczyka tekstami „Piękny, pokaż innym kobietom co tam tak dobrze ukrywasz”. I tak, Thalía zdecydowała, że nie zagra w żadnej telenoweli, jeśli nie będzie krótka i nie pojawi się w niej Levy.


5 KOMENTARZE

  1. no Levy jest ciachem ale takie wymagania to mogła tym obrazić wielu tak samo przystojnych i utalentowanych aktorów, ja Levyego najbardziej uwielbiałam w SORTILEGIO tam był męski i mega cudownie grał!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.