Telenowelowy miks

Podczas krótkiego tournee w ubiegłym roku piosenkarka Thalía dała 4 koncerty w Stanach Zjednoczonych i 2 w Meksyku. Pierwsza, po

Podczas krótkiego tournee w ubiegłym roku piosenkarka Thalía dała 4 koncerty w Stanach Zjednoczonych i 2 w Meksyku. Pierwsza, po dziewięciu latach przerwy, trasa koncertowała była powiązana z promocją ostatnich dwóch albumów studyjnych artystki “Primera fila” oraz “Habítame siempre”.

Od kilku dni na oficjalnym profilu Thalii na YouTube można zobaczyć kilka występów na żywo zarejestrowanych podczas występu w Audytorium Narodowym w Meksyku. Miłośników telenowel z pewnością zainteresuje 9-minutowy medley tematów przewodnich telenowel, w których zagrała u progu swojej kariery – “Quinceañera”, “Rosalinda”, “Marimar” i “Maria z przedmieścia”.

[tabs tab1=”Novelas – Medley”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. podzielam wasze zdanie to ikona Meksyku ,piękna i utalentowana .Sama bardzo chętnie zobaczyłabym ją w nowej telce .Podobno chciała zagrać z Wilim Levi, ale coś nie mogli się dogadać i nic z tego nie wyszło .Ze swoim pierwszym mężem nie są w dobrych relacjach, po tym jak Talia w programie na żywo wytknęła już wtedy byłemu mężowi ,piszę o F. Colundze że za dużo czasu spędzał że swoim przyjacielem Lalo la Guardią .Colunga śmiertelnie się obraził na nią , bo odebrał to jako swoistą sugestię ,wiadomo jaką .

  2. Thalia to jest jednak ikona Meksyku. Ten głos, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Powinna wrócić do bardziej aktywnego życia muzycznego no i do telewizji.

    1. Ludzie, przecież ona jest cały czas aktywna muzycznie… W tamtym roku wydała świetną płytę.

  3. Prawda wróciły wspomnienia Marimar,Maria z przedmieścia,Rosalinda.Super jakby zagrała Thalia z Fer Colungą hit murowany:-)

  4. SUPER PIOSENKI ,BOSKO BY BYLO GDYBY THALIA ZAGRALA W NOWEJ TELENOWELI :) MARNUJE SIE TAKA PIEKNA AKTORKA ,MOGLA BY W TYLU NOWYCH SUPER PROJEKTACH ZAGRAC ,A TAK NIE MOZEMY JEJ OGLADAC .

    1. No na pewno się nie marnuje hahha

  5. KOCHAM JĄ !!!

  6. Piosenka z Rosalindy najlepsza, wspomnienia :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.