„W obcej skórze” – Odcinek 65: Tajemnicza muzyka

W 65. telenoweli „W obcej skórze”: Mónica budzi wszystkich domowników grą na pianinie. Emisja 5 kwietnia 2022 o godz. 16.50 i 20.30 w Novelas+.

Mónica słyszy jak Elena wyznaje Gerardowi miłość. Jest zaskoczona i zrozpaczona ich romansem. Diego staje w obronie Gabriela i Jennifer. Aileen zachowuje się nerwowo w obecności Ricarda. Mónica odkrywa, że Elena zabiła swoją ciotkę, a Gerardo odebrał życie mecenasowi Murguii. Dochodzi do wniosku, że musi odsunąć córki od Eleny. Vicky opuszcza szpital i wraca do swojego domu. Mónica przypomina sobie wszystkie oszustwa Gerarda. Ricardo i Jennifer postanawiają opuścić posiadłość, a Diego im w tym pomaga. Sytuacja się komplikuje, gdy pojawia się Rottweiler. Gerardo składa wizytę Monice, ale nie zastaje jej w domu. Mónica siada do pianina i zaczyna grać. Energiczna muzyka stawia wszystkich domowników na nogi. Gdy zbiegają do salonu, okazuje się że przy fortepianie nikogo nie ma, lecz wciąż słychać muzykę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obcej-skorzeTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.