„W obcej skórze” – Odcinek 66: Przysięga Moniki

W 66. telenoweli „W obcej skórze”: Mónica planuje odegrać się na Elenie i Rodrigu. Emisja 6 kwietnia 2022 o godz. 16.50 i 20.30 w Novelas+.

Mónica przestaje grać i zaczyna płakać. Elena sądzi, że grający fortepian to sztuczka i nakazuje wszystkim domownikom przeszukać posiadłość. Liczy, że znajdzie logiczne wytłumaczenie. Lorena i Camila dowiadują się, że podobne incydenty miały już miejsce w przeszłości. Dochodzi do starcia grup z wrogich sobie dzielnic. Martin próbuje nie dopuścić do rozlewu krwi i wyjawia Rockweilerowi, że zabrał Jennifer. Elena ostrzega Gerarda, że Mónica zapłaci wysoką cenę za to, że z nią zadarła. Emiliana nie rozumie, dlaczego wszyscy są tak przerażeni myślą, że mama odwiedziła ich z zaświatów. Elena sądzi, że wszystkie problemy rozwiążą się same, gdy odprawi Monikę. Mónica planuje zemstę na wszystkich, którzy zadrwili z niej i jej córek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obcej-skorzeTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.