„W obcej skórze” – Odcinek 68: Stara lalka

W 68. telenoweli „W obcej skórze”: Elena znajduje w sypialni lalkę, którą dawno temu dostała od matki. Emisja 8 kwietnia 2022 o godz. 16.50 i 20.30 w Novelas+.

Mónica usiłuje uwieść Gerarda. Mężczyzna przyznaje, że szaleje na jej punkcie. Elena żąda, aby Ernesto powiedział wszystko co wie na temat Carlosa Ricaldego. Selma pociesza Jorge. Mónica zaciąga Gerarda do łóżka. Świadomość obcowania z zabójcą budzi w niej odrazę i prędko odpycha mężczyznę od siebie. Emiliana opowiada Monice o incydencie z fortepianem i przerażeniu, jakie wywołał u domowników. Dostrzega w tym znak od matki, że czuwa nad nimi. Pijany Rodrigo pyta Martę o to, dlaczego go zostawiła. Gerardo jest zły na Monikę za to, jak go potraktowała. Aby sobie ulżyć, idzie do łóżka z Eleną. Camili nie podoba się zachowanie Moniki i prosi ją, aby trzymała się od niej na dystans. Mónica podrzuca do pokoju Eleny lalkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obcej-skorzeTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.