Ta kobieta

Produkowana dla Canal 7 telenowela “Esa mujer” oznacza nie tylko powrót Andrei del Boca, ale całego klanu del Boca. Fani

Produkowana dla Canal 7 telenowela “Esa mujer” oznacza nie tylko powrót Andrei del Boca, ale całego klanu del Boca. Fani takich produkcji jak “Celeste”, “Antonella” czy “Czarna perła” z pewnością zapragną obejrzeć choć pierwszy odcinek nowej historii pióra Enrique Torresa (“Zbuntowany anioła”) w reżyserii Nicolasa del Boca. Argentyńska telewizja zapowiedziała jej premierę na 9 grudnia w paśmie popołudniowym. O fabule wiadomo tylko tyle, że bohaterką historii będzie nieuleczalnie chora kobieta, której został jedynie rok życia.

Serialowym amantem tej opowieści będzie Segundo Cernadas (“Duch Eleny”). Obsadę uzupełniają: Nora Cárpena (“Ojciec Coraje”), Roberto Carnaghi (“Montecristo”), Rita Cortese (“Montecristo”), a także Victoria Carreras, Esteban Prol, Lucas Ferraro, Santiago Vázquez, Maida Andrenacci, Héctor Calori, Graciela Stefani, Carlos Moreno, Esteban Meloni, Alejo García Pintos i Miriam Lanzoni.

Poniżej dwa zwiastuny. I dobra wiadomość dla fanów głosu Andrei. Jak za dawnych czasów, aktorka zaśpiewa temat przewodni swojej telenoweli.

[tabs tab1=”Promo #1″ tab2=”Promo #2″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Esa mujer może być hitem i to większym niż Solamente Vos.Andrea świetnie wygląda i jest bardzo dobrą aktorką.Ciesze się że ciągle gra i nie zadziera nosa jak Grecia Colmenares która od 2000 roku nie zagrała w żadnej telenoweli.

  2. Fajnie się zapowiada,Segundo tu gra a Andrea nieźle wygląda:-)

  3. mam nadzieję, że w Polsce puszczą tę telkę. Z nowościami u nas słabo

  4. tą piosenke w tle śpiewa własnie Andrea? Naprawde ladny ma głos… Ciekawa obsada. Mi sie wydaje ze tam wystepuje serialowy Pablo ze Zbuntowanego?

    1. tak dokładnie to Segundo Cernadas w artykule pisze choć mogli w nawiasie nawiązać do “Zbuntowanego” łatwiej się połapać ;)

  5. jestem mile zaskoczony, fajnie ze wraca do gł. roli

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.