Świąteczne wakacje w Europie

Gwiazdy telenowel także mają świąteczne przerwy od pracy. Latynoski przystojniak Julián Gil  (“Zakazane uczucie”) i jego młodziutka narzeczona Viviana Serna

Gwiazdy telenowel także mają świąteczne przerwy od pracy. Latynoski przystojniak Julián Gil  (“Zakazane uczucie”) i jego młodziutka narzeczona Viviana Serna mijające święta Bożego Narodzenia spędzili na Starym Kontynencie. Pomimo tego, że w ich podróżniczych planach zabrakło Polski, to byli jednak bardzo blisko granic naszego kraju.

W Szwajcarskich alpach para cieszyła się śniegiem i jazdą na nartach, a ciepła z pewnością dostarczały im romantyczne objęcia, których sobie nie szczędzili. Zadowoleni zwiedzali i fotografowali ulice Amsterdamu wnikliwie doszukując się różnic pomiędzy stolicą Holandii, a słonecznym Miami.

Aktorska para odwiedziła również naszych zachodnich sąsiadów. Wizyta w Niemczech przebiegała jednak w poważniejszych nastrojach. Zakochani zwiedzali hitlerowski obóz koncentracyjny, gdzie z bliska mogli zobaczyć i przyjrzeć się miejscom niewyobrażalnej zagłady. Na koniec zwiedzili także pozostałości Muru Berlińskiego, innego ważnego dla ludzkości miejsca.

[tabs tab1=”Galeria”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Alejandra Lazcano też spędziła święta w Europie. Była z chłopakiem i przyjaciółką w Madrycie i tam też spędziła sylwestra czyli swoje urodziny!!!

  2. Julian zagra w Dulce Amor w przyszłym roku, w końcu to ostatecznie potwierdzono. Tak sie cieszę, bo bardzo go lubię :)

    1. rozpędziłam się: W TYM roku ;P

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.