“Między lądem a morzem” 13 sierpnia w Cinemax 2

Doceniony przez publiczność festiwalu w Sundance kolumbijski film “Między lądem a morzem” w reżyserii Carlosa del Castillo w sierpniu na kanale Cinemax 2.

13 sierpnia w Cinemax 2 telewizyjna premiera filmu debiutującego reżysera Carlosa del Castillo pt. “Między lądem a morzem” (oryg. La ciénaga entre el mar y la tierra). Kolumbijski dramat o ubogim niepełnosprawnym mężczyźnie zdanym na opiekę matki otrzymał Nagrodę publiczność na festiwalu w Sundance. Przed rokiem był prezentowany w Konkursie Debiutów Reżyserskich festiwalu Camerimage (w Bydgoszczy). W rolach głównych Vicky Hernández (“Dowód życia”), Manolo Cruz (“Talión”) – także autor scenariusza – oraz Viviana Serna (serial “El señor de los cielos”).

Największym pragnieniem dwudziestoośmioletniego Alberto jest kąpiel w karaibskim morzu. Niestety, mężczyzna cierpi na poważne zaburzenie neurologiczne, które nie pozwala mu wstać z łóżka. Jego matka Rosa troskliwie opiekuje się synem i robi wszystko, żeby miał w miarę normalne życie. Chłopak o artystycznej duszy spędza całe dnie, malując obrazy. Myśli też dużo o swojej sąsiadce Giselle, którą darzy platonicznym uczuciem.

Pierwsza emisja w Cinemax 2 w niedzielę 13 sierpnia o godz. 20:30. Film będzie dostępny także w ofercie HBO GO.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.