Nie żyje Alma Muriel

W wieku 62 lat zmarła wczoraj Alma Muriel, meksykańska aktorka teatralna i telewizyjna. Jej ciało zostało znalezione około godziny 15

W wieku 62 lat zmarła wczoraj Alma Muriel, meksykańska aktorka teatralna i telewizyjna. Jej ciało zostało znalezione około godziny 15 czasu lokalnego w mieszkaniu w Quintana Roo. Jak informuje Noticieros Televisa przyczyną śmierci był zawał serca.

Alma Muriel urodziła się 20 października 1951 roku. Debiutowała na wielkim ekranie pod koniec lat 60. Największą sławę przyniosły jej role antagonistek w meksykańskich telenowelach. Umiejętnie łączyła pracę w telewizji z grą na deskach teatralnych.

Po raz ostatni pojawiła się na szklanym ekranie w telenoweli “Fuego en la sangre”. Polscy widzowie mogą ją kojarzyć z telenowel “Nigdy cię nie zapomnę”, “Zaklęte serce” i “Miłość jak tequila”.Comments

 1. No anusia mnie też łezka poleciała…Była świetna!!!

 2. Alma Muriel Była Wspaniałą Aktorką… Podziwiam Ją za Role w Zaklętym Sercu .. ;( Wspaniała Aktorka…** Niech Spoczywa w Pokoju **

 3. W niedzielę nie dość że umarła,to wczoraj jeszcze odeszła Monica Spear która zginęła wraz z byłym mężem w wyniku napadu.
  Przestępcy wykorzystali okazję że jej auto uległo awarii i śmiertelnie zranili ją i jej męża,a najgorsze jest to że świadkiem całego wydarzenia była jej 5-letnia córka która przeżyła i obecnie jest w szpitalu.
  Pokój jej duszy

  1. O boże Monica taka młoda napiszcie novelo pilnie o tym!

 4. jestem w szoku i nie grała w miłość jak tequila

  1. Alma nie grała w “Miłości jak tequila”.Ktoś ją pewnie pomylił z Olivią Bucio.

   1. Owszem, grała, ale to był epizod (rola sędzi lub prokurator). W każdym razie pojawiła się tylko w jednym odcinku.

 5. Niech spoczywa w pokoju,szkoda kolejnej aktorki. Pamiętam Almę z Nigdy cię nie zapomnę,ale kogo grała w Miłość jak tequila?To chyba pomyłka.

 6. Wielka strata!!! Odeszła WIELKA AKTORKA. Pokój jej duszy

 7. O kurczę.Nie do wiary że umarła.A fajnie grała w “Nigdy Cię nie zapomnę” i “Zaklęte serce”.

 8. Była świetna jako zgorzkniała i mściwa Consuelo w NTO.

 9. SZOK!!! ;( To wielki smutek wielka tragedia.. Aż mi łza poleciała

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.