"Sin tu mirada", nowy remake "Esmeraldy" | novela.pl

“Sin tu mirada”, nowy remake “Esmeraldy”

novela.pl 18 sierpnia 2017 29

Claudia Martín wybrana przez Ignacia Sadę na protagonistkę “Sin tu mirada”, remake’u “Esmeraldy”

“Sin tu mirada”, nowy remake “Esmeraldy”

Minęły dwie dekady od światowej premiery “Esmeraldy” z Leticią Calderón. Polscy widzowie od września będą mogli obejrzeć ją ponownie w Czwórce. Meksykańska widownia natomiast przypomni sobie historię niewidomej wieśniaczki w odświeżonej wersji. Ignacio Sada, producent “Po prostu María”, przygotowuje dla Televisy remake. W roli głównej młodziutka Claudia Martín (“Droga do szczęścia”). Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na 18 września.

29 komentarzy »

 1. Klaudiaa 11 września 2017 o 18:38 - Reply

  EL COLOR DE LA PASION z napisami na stronie fb świat latino

 2. rosasc 24 sierpnia 2017 o 19:14 - Reply

  Ja bym również chciała Dzike serce z 2009 , Zaklęte serce,Serce z kamienia. Co do nowości to bym chciała Costa Linda, Rosario, Que te perdone, Pasión y Poder, La sambra de pasion,Corazón que miente, La Partona ,Las Miserbles, En Otra Piel.

 3. Izulka 24 sierpnia 2017 o 14:49 - Reply

  Ja przy boku Claudii chciałabym Ivana Sancheza, choć nie lubię Pabla Lyle to on chyba najbardziej by do niej pasował. Też myślę że “kryzys” z premierami to przejściowe i TV4 i TV Puls w styczniu wyemitują coś nowego. Moim zdaniem TV4 powinno wyemitować jakąś premieręod września zamiast “Esmeraldy” a za to TV Puls powinno emitować “Esmeraldę”. Chciałabym na TV Puls powtókę “Pauliny”, “Serce z kamiania” i “Virgini”. Jakaś stacja powinna powtórzyć też jakieś telenowele z Zone Romantica najbardziej to “Dzikie serce-Corazon Salvaje” i “Kraina namiętności”. Ja z napisami oglądam “Las amazonas”, “Que te perdone dios” i “Pasion Prohibida” a skończyłam już “El color de pasion”. Esmeralda Pinmentel fantastycznie zagrała w tej telenoweli. Większość Polaków nie lubi Esmeraldy Pinmentel ale jak by zobaczyli ECDLP to by zamienili zdanie. Tej serial o 17.00 na TV4 będzie leciał gdzieś do końca grudnia i może TV4 w styczniu wyemituje jakąś telenowele. Znając życie będzie to jakaś historia o “Kapciuchu” a takie telenowele zrobiły się nudne i przewidywalne. “Twoja na zawsze” nie przypadła mi do gustu ale czasami ją obejrzę. Z TV Azteca chciałabym tylko “Empeatriz”z Gabrielą Spanic bo ta telenowela była hitem w Meksyku i poza jego granicami i jest świetna. Z Televisy i Telemudno chciałabym dużo telenowel ale najbardziej to “Las Amazonas”, “El color de la pasion”, “Mi corazon es tuyo”, “La Candidata”, “Pasion Prohibida”, “La Dona” i “La Patrona”.

 4. Andzia 24 sierpnia 2017 o 14:23 - Reply

  Ja tak dokładnie nie wiem, dlatego dodalam komentarz w formie zapytania, ale sprawdziłam obsade i ona grała Vicky, a to chyba nie była siostra Isabeli.

 5. rosasc 24 sierpnia 2017 o 13:23 - Reply

  Mi też się wydaję ,że siostra Isabeli miała na imię Carolina . Może ona po prostu grała jej koleżankę .

 6. rosasc 24 sierpnia 2017 o 13:21 - Reply

  Nie ma już ECDLP z napisami ? Dziwne , ja niedługo skończyłam oglądać .

 7. Andzia 24 sierpnia 2017 o 11:41 - Reply

  A siostrą Isabeli w “Drodze do szczęścia ” nie byla Carolina? Ja tej Vicky jakoś nie kojarze

 8. Fan Internado 24 sierpnia 2017 o 11:38 - Reply

  Ja w nowej wersji Esmeraldy widziałbym u boku Claudii Martin Ivana Sancheza albo Osvaldo De Leona lub Pablo Lyle. A wiecie że niektórzy fani Esmeraldy Pinmentel i jej duetu z JD uprzykrzają życie Livi Brito dla mnie oni są nieuczciwi i aroganci czy fani Esme ponieważ nie wiedzą że Livia Brito to naprawdę wartościowa aktorka i osoba. A co do nowych telenowel to wydaje mi się że ten “kryzys” w polskiej tv pewnie minie i być może w styczniu 2018 Tv4 i Tv Puls wyemituję nową telenowele a wiecie może dlaczego nie ma już z napisami ECDLP bo chciałbym kiedyś dokończyć tą telenowelę a nie wiem gdzie znajdę odcinki w oryginale w dobrej jakości i bez logowania ale póki co w necie oglądam Reinę i Sombrę.

Komentarze »


X