„Twoja na zawsze” – Odcinek 121: Tragiczny wypadek

W 121. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Eufrasia spycha Marthitę z balkonu. Emisja 1 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

By nie dopuścić do rozlewu krwi Esperanza wyjawia Stefanowi, że Diego jest jego synem. Obaj mężczyźni są wstrząśnięci wiadomością o łączącym ich pokrewieństwie. Stefano nie chce w nią uwierzyć. Raquela wyjawia Olvidowi, że planowała się jej pozbyć i dlatego działała w zmowie z pielęgniarką ze szpitala psychiatrycznego. Olvido okazuje litość zrozpaczonej kobiecie. Marthita odkrywa, że jej matka oszukiwała wszystkich i wcale nie jest niewidoma. Między matką a córką dochodzi do zażartej kłótni, która kończy się tragedią. Tacho znajduje ukochaną żonę leżącą nieprzytomnie w ogrodzie. Verónica nie przyjmuje do wiadomości, że Pablito, jej adoptowany syn, jest podobny do Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comment

  1. Puście Porqe el amor manda po Twoja na zawsze albo Corazon que miente

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.