„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 55: Kolejne zwłoki | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 55: Kolejne zwłoki

novela.pl 19 sierpnia 2017 0

W 55. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: W lesie zostaje znalezione ciało kobiety. Bazan sądzi, że to Belén. Emisja 19 sierpnia o godz. 16:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 55: Kolejne zwłoki

W hotelu gości Clara, dawna kochanka Javiera. Laura postanawia uprzykrzyć życie potencjalnej rywalce. Sofía jest rozczarowana tym, że Alfredo ukrywa przed nią prawdę na temat swojego prawdziwego statusu. Ángela obawia się, że zaczyna cierpieć na starczą demencję. Julio wypytuje dziewczyny z tawerny o Belén. Okazuje się, że dziewczyna często skarżyła się na złe traktowanie ze strony Andrésa. Tymczasem policja znajduje w lesie zwłoki kobiety. Identyfikacja ciała jest utrudniona, ponieważ ofiara ma twarz spaloną wapnem. Nadinspektor Bazan przyjmuje, że zwłoki należą do Belén Martín. Maite w naukowy sposób udowadnia, że to niemożliwe, ale sędzia nie przyjmuje tego do wiadomości.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X