Ruszyły zdjęcia do “Yo no creo en los hombres”. Gabriel Soto głównym amantem!

Wszystkie karty zostały odkryte. Gabriel Soto (“Ukryta miłość”) stworzy miłosny duet z Adrianą Louvier w telenoweli “Yo no creo en

Wszystkie karty zostały odkryte. Gabriel Soto (“Ukryta miłość”) stworzy miłosny duet z Adrianą Louvier w telenoweli “Yo no creo en los hombres”, która będzie pierwszą samodzielną produkcją Giselle González. Zdjęcia do nowej produkcji Televisy ruszyły wczoraj.

“Dziękuje wszystkim za wsparcie. Obiecuję oddać całą moją duszę i serce temu projektowi.  Dziękuje Giselle González za obdarowanie mnie zaufaniem” – wyznał podekscytowany protagonista hitowej “Ukrytej miłości”.

“Yo no creo en los hombres” opowiada historię Marií Dolores (Adriana Louvier), która w młodości zakochała się w nieodpowiednim człowieku. Wykorzystał on jej dobre serce i uwiódł, a następnie porzuciła aby wyjść za inną. Należący do bogatej rodziny mężczyzna usiłował zgwałcić Maríę Dolores. Nie udało mu się jednak tego osiągnąć, zmarł podczas próby gwałtu.

Obwiniana o jego śmierć dziewczyna zostaje skazana na wiele lat więzienia. Tutaj poprzysięga sobie, że już nigdy nie zaufa żadnemu mężczyźnie. Jednak już chwilę po opuszczeniu murów więzienia przewrotny los stawia na jej drodze mężczyznę, który sprawi iż na nowo uwierzy ona w miłość. Tym człowiekiem będzie właśnie postać odgrywana przez Gabriela Soto.


Comments

  1. no juz jutro pierwszy odcinek tej telenoweli

  2. Jak dla mnie bardzo dobry wybór. Może być chemia z Adrianą.

  3. Liczyłem że protem zostanie Ricardo Franco no ale Soto też może być

  4. on jest b, dobry !!! cieszę się :-)

  5. a mnie się bardzo podobał w LFDD, trochę przypominał Ferdzia, gdyby znowu wyglądał jak Camilo Galvan byłby boskim protem

    1. Dokładnie :-)

  6. Zas ten oblech w Telenowelach :( .On sie nie nadaje na Glowne Role ,tylko Epizody .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.