“Tylko Ciebie chcę” w CANAL+

Jedną z wakacyjnych premier CANAL+ będzie hiszpański film “Tylko Ciebie chcę”. To kontynuacja historii opowiedzianej w filmie “Trzy metry nad

Jedną z wakacyjnych premier CANAL+ będzie hiszpański film “Tylko Ciebie chcę”. To kontynuacja historii opowiedzianej w filmie “Trzy metry nad niebem”. W rolach głównych Mario Casas (“Operacja Expo”), María Valverde (“Interes życia”) oraz Clara Lago (“Kuzyni”, serial “Paco i jego ludzie”).

Hache (Mario Casas) jest nieodpowiedzialnym buntownikiem z ogromnym apetytem na ryzyko, który zaspokajał w nielegalnych wyścigach motocyklowych. Po tym, jak zginął jego najbliższy przyjaciel Pollo, wyjechał do Londynu, zostawiając w Hiszpanii przyjaciół i rodzinę. Próbował tam zapomnieć nie tylko o tragedii, ale także o Babi (María Valverde), wykształconej dziewczynie z dobrego domu, w której się zakochał. Po dwóch latach powraca do Barcelony i do starego życia. Wkrótce poznaje Gin (Clara Lago), dziewczynę – tak jak on – pełną energii. Gin uwielbia dobrze się bawić i żyć bez ograniczeń. Dzięki niej, Hache zostawia wspomnienia za sobą i odnajduje szczęście. Wszystko zmienia się, gdy spotyka na imprezie Babi (María Valverde). Przypadkowe spotkanie z dawną miłością znów wywraca jego życie do góry nogami. Babi ułożyła sobie życie i jest zaręczona z innym mężczyzną.

Premiera 9 lipca o godz. 21:00 w CANAL+.

Opracowano na podstawie materiałów CANAL+
Comments

  1. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji czy będzie trzecia część 3msc,
    czy Wy coś wiecie?

  2. A wiecie może kiedy była 1 część ? : )
    To są najlepsze dwa filmy. <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.