Dulce María wraca na mały ekran. I to na dłuższą chwilę!

27-letnia aktorka pojawi się gościnnie w „Mentir para vivir”.

Mam dla was niespodziankę. Wracam na mały ekran ze specjalnym udziałem. Tylko na trzy miesiące. Uzgadniamy właśnie ostatnie szczegóły, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku… Byle do piątku, wówczas będzie oficjalnie – napisała na swoim Twitterze piosenkarka.

Przypominamy, że MPV można oglądać codziennie o 19.25 na Canal de las Estrellas.


9 KOMENTARZE

  1. Chcę się zgłośić do noveli o to żeby więcej pisali o RBD. Chociaż zespołu i serialu Zbuntowani ,,Rebelde,, już nie ma, piszcie więcej o członkach. Chciała bym żeby jeszcze było RBD i Zbuntowanii. Kiedy oglądam powtórki Zbuntowanych i słucham piosenek RBD to aż smutek mie ściska ,że już nie ma nawet o nich wieści!!!

  2. nie gra w telce tylko nieche śpiewa inagraywa dużo dułetuó nieche robie tourrrr po całę ameryce łąćniskie i po 8 kraj europyy a nie wraca na ekrann nie opłaca jej się to zakończy telwole w wrześniu w pardzierniku co do choley z cdd o ni wszycy przedłużają żeby to było na 2014 rok i wety nie poruci RBD i ii oni nie chcąm powrotu jak by chcieli to byy powrucii a jak nie to nie bo co onie z są rdzoniąmm się nie wdzielii w RBD bła masa koncert ii dul się czuła żile RBD bo nie mogłą spotkaś się z matko helooo a koncety mexicio przecieżRBD stało się sławne przez zbutowanychy i masa konceró do polski nie doszło bo byłą awaria w samolciee podczas ostaniego koncetu zelicieli na madrty i się z fami pożegnaliiii i tyleee ojjjjjjjjjjjj EME15 to nie fenomne co tam ten gości co jest co grał tohmasa w zubtowany i jakieś góniara 10 lat 14 lat patoligia RBD to dojrały zespół był EME15 by do rónaci RBD to by muslie miecie 9000000 mln koncerów a net wicej RBD sobie zaprocowało na fenomena a te góniarze są sopiero młodzi biznes to biznes RBD zadna bada nie przebijeee a perdo jest głupi myśli że znadzie nowy pajcy to ludzie zapomno o RBD to mu brakuje piątej klepkii i to bardzo RBD żyjeew sercachh i bedzie złycło i badzej odżyje gdy powrócą na sceneee heloooo obudzię się

  3. A mówiła że już nie zagra po tym jak nie wygrała castingu z Sherlyn do AV. Widocznie powiedziała tak, by nie zrobić satysfakcji Sher że z nią przegrała.
    Nie lubię takich ludzi, którzy jedno mówią a drugie robią.

  4. Totalnie nie spodziewałam się Dulce w telenoweli. Bardzo miłe zaskoczenie :)
    Wiewióra potrafiła wszystko świetnie ukryć. Na pewno obejrzę odcinki z jej udziałem, jak nie całą telę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.