Pokłamie, aby żyć

Dulce María wraca na mały ekran. I to na dłuższą chwilę! 27-letnia aktorka pojawi się gościnnie w “Mentir para vivir”.

Dulce María wraca na mały ekran. I to na dłuższą chwilę!

27-letnia aktorka pojawi się gościnnie w “Mentir para vivir”.

Mam dla was niespodziankę. Wracam na mały ekran ze specjalnym udziałem. Tylko na trzy miesiące. Uzgadniamy właśnie ostatnie szczegóły, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku… Byle do piątku, wówczas będzie oficjalnie – napisała na swoim Twitterze piosenkarka.

Przypominamy, że MPV można oglądać codziennie o 19.25 na Canal de las Estrellas.Comments

 1. Też się do tej prośby przychylam. Za mało piszecie o Anahi, Uckerze czy Poncho.

 2. Chcę się zgłośić do noveli o to żeby więcej pisali o RBD. Chociaż zespołu i serialu Zbuntowani ,,Rebelde,, już nie ma, piszcie więcej o członkach. Chciała bym żeby jeszcze było RBD i Zbuntowanii. Kiedy oglądam powtórki Zbuntowanych i słucham piosenek RBD to aż smutek mie ściska ,że już nie ma nawet o nich wieści!!!

 3. nie gra w telce tylko nieche śpiewa inagraywa dużo dułetuó nieche robie tourrrr po całę ameryce łąćniskie i po 8 kraj europyy a nie wraca na ekrann nie opłaca jej się to zakończy telwole w wrześniu w pardzierniku co do choley z cdd o ni wszycy przedłużają żeby to było na 2014 rok i wety nie poruci RBD i ii oni nie chcąm powrotu jak by chcieli to byy powrucii a jak nie to nie bo co onie z są rdzoniąmm się nie wdzielii w RBD bła masa koncert ii dul się czuła żile RBD bo nie mogłą spotkaś się z matko helooo a koncety mexicio przecieżRBD stało się sławne przez zbutowanychy i masa konceró do polski nie doszło bo byłą awaria w samolciee podczas ostaniego koncetu zelicieli na madrty i się z fami pożegnaliiii i tyleee ojjjjjjjjjjjj EME15 to nie fenomne co tam ten gości co jest co grał tohmasa w zubtowany i jakieś góniara 10 lat 14 lat patoligia RBD to dojrały zespół był EME15 by do rónaci RBD to by muslie miecie 9000000 mln koncerów a net wicej RBD sobie zaprocowało na fenomena a te góniarze są sopiero młodzi biznes to biznes RBD zadna bada nie przebijeee a perdo jest głupi myśli że znadzie nowy pajcy to ludzie zapomno o RBD to mu brakuje piątej klepkii i to bardzo RBD żyjeew sercachh i bedzie złycło i badzej odżyje gdy powrócą na sceneee heloooo obudzię się

 4. TAK !!! nawet nie wiecie jak się ciesze ze Dulce zagra Mentir para vivir po prostu mam banana na ustach .

 5. jak nie którzy lubią wszędzie sączyc swój jad jak żmije

 6. A mówiła że już nie zagra po tym jak nie wygrała castingu z Sherlyn do AV. Widocznie powiedziała tak, by nie zrobić satysfakcji Sher że z nią przegrała.
  Nie lubię takich ludzi, którzy jedno mówią a drugie robią.

 7. Niezłe zaskoczenie!!!

 8. ja ogladam tą telenowelę w necie po hiszpańsku bardzo mi sie podoba ciekawe jaką postać zagra

 9. Totalnie nie spodziewałam się Dulce w telenoweli. Bardzo miłe zaskoczenie :)
  Wiewióra potrafiła wszystko świetnie ukryć. Na pewno obejrzę odcinki z jej udziałem, jak nie całą telę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.