David Zepeda szykuje się do powrotu

Protagonista telenoweli “Otchłań namiętności” nie może narzekać na brak zainteresowania jego osobą. David Zepeda otrzymał propozycję pracy od trojga producentów.

Protagonista telenoweli “Otchłań namiętności” nie może narzekać na brak zainteresowania jego osobą. David Zepeda otrzymał propozycję pracy od trojga producentów. Jednym z nich jest Rosy Ocampo (“Ja, ona i Eva”), która wspólnie ze scenarzystką Maríą Zarattini pracują nad kolejną, oryginalną telenowelą. “Stawiamy na nowe historie i jesteśmy świadome ryzyka, jakie to za sobą niesie. Mamy nadzieję, że nasz pomysł zostanie zaakceptowany” – powiedziała niedawno Ocampo. Producentka już dwukrotnie zaufała Zepedzie, oddając w jego ręce rolę Ivana w “Miłości i przeznaczeniu” oraz Ricarda w “Mentir para vivir”. Sam aktor przy niejednej okazji wyrażał jej wdzięczność i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby wybrał ją po raz trzeci.

Jeszcze do niedawna nazwisko Zepedy pojawiało się wśród kandydatów do głownej roli w telenoweli “La sombra del pasado” – remaku “Wiosennej namiętności” z Adelą Noriega i Mauricio Islasem. Dzisiaj wiemy, że ta rola powędruje do Pabla Lyle.Comments

 1. Bardzo się cieszę, że David wraca do telenowel:))) Obecnie David Zepeda przebywa w Europie, a dokładniej w Madrycie!!!

 2. Ja lubię komediówki Eva była świetna:-)Fajnie jakby PEAM u nas puścili:-)Super że David wraca uwielbiam go oby wybrał oryginalną historię:-)Chętnie bym też obejrzała MPV:-)Czytałam w ŚS że David miał zagrać w tym serialu co Gabriel Soto dostał główną rolę ale się nie zgodził bo nie mógł zaśpiewać piosenki przewodniej.

 3. A co do telenowel dobry news-TV4 nie rezygnuje z telenowel wbrew plotkom i wcześniejszym zapewnieniom.
  Wniosek-czyżby spadająca oglądalność stacji na to nie pozwalała?
  W końcu to telenowele “wylansowały” tą stację i TVN też o tym nie powinien zapominać i zostawić przynajmniej jedno pasmo.
  Proponuję o godzinie 18.

  1. A skąd wiesz? TV4 podała taką wiadomość?? Wiadomo już jakie będą nowe telki?

   1. Tak.TV4 podała to wczoraj na swoim oficjalnym koncie na facebooku także możemy się spodziewać premier. A co do premier to mam przeczucie że będzie “Lo que la vida me robo” ponieważ wypłynęła taka sugestia od samego Luisa Xaviera z jego konta na fb który zamieścił skan gazety “Swiata Seriali” gdzie porównywali LQLVMR z “Prawdziwą miłością”.

    1. Pewnie kiedyś TV4 wyemituje LQLVMR, ale wydaje mi się, że jeszcze na to za wcześnie. Jeszcze nie skończyła się emisja w Meksyku

    2. Za granicą także przeglądają polską prasę, tę drukowaną i internetową. Nieskromnie możemy dodać, że i nasz portal niejednokrotnie linkowali latynoscy aktorzy czy ich fani. Ale nie należy tego mylnie interpretować ;)

     1. Tak na marginesie to fajnie że ten portal jest przez latynoskie gwiazdy linkowany jak to mówicie-to poniekąd dowód Waszego uznania i pracy jaką wykonujecie. :)

 4. Uwielbiałem Ja Ona i Eva

 5. televisa ma kiepskie telenowele komediowe

  1. Najlepsze komediówki robią Pol-Ka i Telefe.

  2. obejrzyj Mi Corazón es Tuyo ;) Zmienisz zdanie

   1. Oglądam.Silvia,Jorge i Mayrin są fenomenalni w swych rolach,ale obawiam się że nie będzie nam dane obejrzeć MCET przez PESE która zniszczyła dosłownie opinię komediówek w Polsce i dlatego nie zobaczyliśmy do tej pory “Porque el Amor Manda” która w ratingach nie raz wyprzedzała “Prawdziwe uczucie”.

 6. Rosy Ocampo dobrze robi decydując się na tworzenie oryginalnych historii, bo te wychodzą jej perfekcyjnie a sama powinna się nauczyć żeby się nie brać za komediówki bo jej kompletnie nie wychodzą.

  1. “Ja. ona i Eva” była super

   1. No może w Meksyku ale i tam nie miała zbyt zadowalającej oglądalności,za to “Ukryta miłość” która nie dostała żadnego Premiosa miała u Nas wysoką oglądalność.

    1. Z tym, że “Ukryta miłość” to już nie Rosy Ocampo. Mi np. URPEA się nie podobała, nie dałam rady oglądać, a PESE była jedną z lepszych telek, jakie widziałam

     1. Ale URPEA to nie komediówka, nie ma po co ich porównywać. Mnie też Ewka się podobała, ale najlepsze komedie w Televisie robi Osorio :)

     2. Tylko Osorio robi najlepsze komediówki,mnie za to PESE kompletnie się nie podobało może ze względu że grali tam Lucero i Jaime Camil których nie lubię.
      “Mi Corazon es Tuyo” zapowiada się fajnie ale gorzej narazie z ratingami.
      Ktoś w “Świecie Seriali” wspomniał że “La Gata” ma szansę swoim ratingiem przebić “Corazon Indomable” ale z tego co śledzę codziennie to raczej się to nie uda bo LG przegrywa nawet z “El Color de la Pasion” i ledwo jej się udaje to nawet z “La Malqueridą” która też ma słabą oglądalność.

  2. Ja z kolei uważam, że Ocampo robi zarówno fajne komedie jak i świetne historie oryginalne. Świetne komediówki mają także Kolumbia (zwłaszcza “Brzydulę”), Argentyna i Brazylia. A co do MCES to nie oglądam z racji braku czasu i innych pozycji, które oglądam, choć słyszałem, że warto jest obejrzeć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.