Pierwsze przymiarki do roli Alicii w “Gran Hotel”

Zuria Vega, Cecilia Suárez, Ana Brenda Contreras, Ximena Navarrete, Ximena Herrera i Danna García – każda z nich chce być

Zuria Vega, Cecilia Suárez, Ana Brenda Contreras, Ximena Navarrete, Ximena Herrera i Danna García – każda z nich chce być Alicią, główną bohaterką meksykańskiej adaptacji hiszpańskiego serialu “Gran Hotel”, której producentem jest Roberto Gómez Fernández. W miniony piątek aktorki zleciały się do studio Televisy niczym pszczoły do miodu, by przywdziać koronkowy strój, podobny do tego, jaki nosiła Amaia Salamanca.

Ana Brenda jako jedyna przyznała się, że widziała pierwowzór. “To piękny serial. Oglądałam go, gdy mieszkałam w Hiszpanii. Bardzo dobrze go znam i podoba mi się” – powiedziała do kamer tuż po przesłuchaniach. “Kiedy dowiedziałam się, że będą go kręcić tutaj, jeszcze nie było wiadomo, kiedy to nastąpi. Spotkałam się z Robertem i powiedział mu, że chce wziąć udział w castingu” – dodała. Z podobnym entuzjazmem podeszła Ximena Herrera. “Roberto zawsze stawia na jakość, a Francisco Franco jest wyśmienitym reżyserem, z którym bardzo chciałabym pracować” – wyznała.

Zdaniem Internautów, to Ana Brenda (po prawej) powinna zagrać rolę Alicii, wykreowaną przez Amaię Salamankę (po lewej).
Zdaniem Internautów, to Ana Brenda (po prawej) powinna zagrać rolę Alicii, wykreowaną przez Amaię Salamankę (po lewej).

O rolę w telenoweli zabiegają także aktorzy, m.in. Erick Elías, Mark Tacher, Jorge Poza i Marcelo Córdoba. W rozmowie z mediami ten pierwszy wskazywał mocne strony scenariusza. “Jest w nim wszystko: tajemnice, akcja, miłość, dramaturgia, postaci, które ulegają niskim popędom, co czyni ich jeszcze bardziej interesującymi” – wymieniał. Dla Jorge Poza największym atutem jest umiejscowienie akcji sto lat wstecz. “Poziom trudności projektu jest wyższy niż zazwyczaj, bo chodzi o telenowelę kostiumową” – powiedział.

Jedno jest pewne. Meksykańska produkcja nie będzie tak kosztowna jak hiszpańska czy włoska, kręcona dla Rai 1 (zwiastun poniżej). Luksusowe wnętrza Pałacu Magdaleny w Santander, z początku XX wieku, który otworzył swoje drzwi przed ekipą produkcyjną z Hiszpanii zastąpią kartonowe pokoje, które już budowane są w studio Televisy. Mówi się, że telenowela ma trafić w pierwszej kolejności do widzów amerykańskiej stacji Univision, zaś dopiero potem zawita do Meksyku, po zakończeniu emisji “A que no me dejas”. My natomiast możemy cieszyć się ostatnimi odcinkami trzeciego sezonu “Gran Hotelu”, emitowanymi w każdy wtorek po godzinie 21:00 na kanale AXN White.

[tabs tab1=”Grand Hotel – Promo Rai 1″]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comments

 1. Danna Garcia powina zagrać Alicią

 2. wszędzie ta Brenda gdyby choć grac potrafiła a nie ta sama mimika w każdej teneloweli ,zepsuła każdą tele.Może w końcu televisa postawi na aktorów dla normalnych ludzi a nie nastolatków zakochanych w urodzie jednej aktorki?

 3. Oglądam Gran Hotel i Ana zdecydowanie nie pasuje do roli Alicii, zdecydowanie widziałbym Dannę Garcię lub Angelique Boyer, w roli prota natomiast Mark Tacher lub Osvaldo Benavides, super że Televisa zaczyna sięgać bo inne projekty a nie remaki swoich telenowel

  1. Na szczęście A Boyer nie ubiega się o tą rolę, ja również oglądam ten serial i Ana Brenda jak najbardziej pasuje do tej roli.

 4. Ana Brenda, uwielbiam ją, fajnie gdyby ona dostała tę role.

 5. Ja chętnie bym ją zobaczyła z Eliasem lub Jorge Poza

 6. Świetnie by było gdyby Ana Brenda dostała tę rolę !

 7. Fajnie jakby Ana Brenda i Marcelo Cordoba zagrali główne role:-)

  1. O tak! Oni już grali razem w “Juro que te amo” i wypadli całkiem nieźle jako para (chociaż nie byli ze sobą do końca telenoweli).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.