„Mam to pod kontrolą” 24 maja w Pulsie 2

Hiszpańska komedia „Mam to pod kontrolą” z Davidem Verdaguerem, Ernestem Sevillą i Carlosem Santosem w środę 24 maja o godz. 23.00 w Pulsie 2.

Hiszpania w nagłym załamaniu się rynku finansowego przeżywa trudny okres. W wielu miejscach pracy dochodzi do redukcji etatów. Wśród zwolnionych znajdują się również profesorowie wyższej uczelni – profesor chemii, nauczyciel muzyki i filolog, którzy z dnia na dzień tracą pracę i pozostają bez środków do życia. Aby poprawić swoją sytuację finansową, uciekają się do różnych środków, ale początkowo żadne rozwiązanie nie przynosi sukcesów. W końcu los do trójki przyjaciół postanawia się uśmiechnąć. Pedro (David Verdaguer) udaje się stworzyć specjalne witaminy, które są podobne w działaniu do leków, ale nie mają skutków ubocznych. Teraz mężczyźni muszą jedynie znaleźć rynek zbytu i wiernych klientów. W tym przedsięwzięciu pomaga im były prawnik, który obecnie pracuje na stacji benzynowej, oraz młody student organizujący wycieczki do miejskich klubów nocnych. Sukces przychodzi natychmiast: w końcu mają pieniądze, władzę, kobiety. Pojawił się jedynie jeden problem – jak zarządzać takim zespołem?

Telewizyjna premiera w środę 24 maja o godz. 23.00 w Pulsie 2.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.