„Dzikie serce” – Odcinek 133

Herminio przyjeżdża na ranczo Simony z Octavito i zwraca chłopca jego ojcu. Wyjaśnia, że znalazł go w szałasie, w którym

Herminio przyjeżdża na ranczo Simony z Octavito i zwraca chłopca jego ojcu. Wyjaśnia, że znalazł go w szałasie, w którym porzuciła go Simona. Nilda nie przyjmuje rad ojca Juliana. Álvaro uprzedza Perico o planach Nildy i namawia go, żeby wyjechał razem z Solitą. Octavio prosi Ofelię, by nie spuszczała oka z Octavito. Sam tymczasem planuje umieścić żonę w sanatorium. Álvaro zawiadamia ojca Juliana, że Perico i Solita wzięli już ślub cywilny i tylko czekają, aż on udzieli im błogosławieństwa.

Ofelia znajduje Simonę nieprzytomną w jej sypialni. Octavio zakrada się do domu Maricruz. Kiedy zostaje nakryty przez byłą żonę, próbuje jej wmówić, że przyszedł zaoferować swoją pomoc finansową. Perico oświadcza Nildzie, że on i Solita w świetle prawa są już małżeństwem. Zaskoczona wiadomością kobieta oznajmia, że doprowadzi do ich rozwodu i usunie go z życia córki. Maricruz odrzuca pomoc Octavio i wyrzuca go z domu.

Maricruz nie zamierza pozwolić Nildzie zabrać Solitę siłą. Vargas oznajmia Maricruz, że musi jak najszybciej opuścić ranczo. Nilda zmienia zdanie i zgadza się zaakceptować Perico oraz pozwolić córce doczekać rozwiązania ciąży. Maricruz wyznaje Álvaro, że wciąż kocha Octavio, dlatego nie może się z nim związać. Simona informuje męża, że podjęła decyzję o wyjeździe do stolicy na operację. José Antonio prosi Esther, żeby zapytała Simonę o to, co się z nimi stanie, jeśli umrze w trakcie operacji. Simona chce Octavio, żeby zaprosił Maricruz na jej ranczo, bo chce z nią porozmawiać.

Emisja 4 września o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.